1 Nisan 2018 Pazar

Tumblcoin (TBC) - Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kazanılır, Kazanma Yolları, Ne AlınırTumblcoin (TBC)
Tumblcoin şimdilik yeni çıkan bir coin ve Türkiye'deki Tumblr hesaplarına masaüstü bilgisayarlardan giriş yaptığınızda, sağ kısımda sabit ve yeşil T simgesi ile duruyor. Tumblcoin hakkında nedir, ne işe yarar bir şey söylemek çok da doğru değil aslında. Ama yine de şimdiden araştırmalarımız kadarını sizlerle paylaşmak ve Tumblcoin nedir, Tumblcoin ne işe yarar gibi sorulara cevap vermek istedik. Tumblcoin Ticaret Masası hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz... İşte TBC hakkında merak edilenler...

Tumblcoin Nedir?Tumblcoin Nedir?


Tumblcoin bir kripto paradır. Bu kripto para Tumblr aracılığı ile çıkartılacak gibi duruyor. Daha önce BTC piyasası ile ilgili bilgisi olmayan arkadaşlar kripto para nedir diye düşünecekler. Kripto para sanal bir para birimi. Aslında olmayan ama var olan bir para. Bu paralar madencilik ile çıkarılıyor ve dünya üzerinde birçok yerde kullanılabiliyor. Şu anda kripto paraların kendilerine özel borsaları mevcut. Bu borsalarda yüklü miktarlarda işlemler yapan da insanlar. TBC de BTC gibi bir kripto para olmasının yanı sıra farklı şeyler olacak gibi duruyor. Ama şimdilik nedir diye sorulduğunda bilinmesi gereken Tumblcoin'in bir sanal para olduğudur.

Tumblcoin Ne İşe Yarar?Tumblcoin Ne İşe Yarar?


Tumblcoinleriniz ile Tumblr'ın sunduğu sanal mağaza aracılığı ile alışverişler yapabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Tumblcoinler bulmak  ve bulduğunuz bu Tumblcoinler ile bir şeyler satın almak. Şimdilik Tumblr'ın kendine özel mağazasında ilginç ürünler mevcut. Bunları Tumblcoin aracılığı ile alabilirsiniz. Peki neler alabilirsiniz? Örnek vermek gerekirse kare bir avatarınız var ve etrafının çerçeve olmasını istiyorsunuz. O zaman bunu kazandığınız Tumblcoinler ile satın alabilirsiniz.

Tumblcoin Nasıl Kazanılır?Tumblcoin Nasıl Kazanılır?


Tumblcoin bulmak, çıkartmak ya da kazanmak... Adına her ne derseniz deyin, çok kolay. Tek yapmanız gereken Tumblr hesaplarınızı daha aktif kullanmak, daha fazla REBLOG almak, daha fazla beğeniye sahip olmak ve birçok paylaşım üreterek bunları diğer kullanıcılara sunmak. Böylece Tumblcoin kazanabilirsiniz. Şimdilik araştırmalarımız Tumblcoin bulmanın bu şekilde mümkün olduğunu gösteriyor. İlerleyen süreçte daha fazla Tumblcoin nasıl kazanılır, Tumblcoin bulma yolları nelerdir gibi sorulara da yanıt vereceğiz. Fakat Tumblcoin kazanma yöntemlerini ufaktan sıralamak gerekirse;

Tumblcoin Kazanma YollarıTumblcoin Kazanma Yolları


Tumblcoin kazanma yolları çok basit. Birçok yöntem ile Tumblcoin bulabilirsiniz. Tumblcoin kazanma yöntemleri şu şekilde;

1- Reblog sayılarınızı arttırın. Böylece kullanıcılar ile daha iyi etkileşim halinde olun.

2- Paylaşımlarınıza daha fazla beğeni alarak Tumblcoin kazanma şansınızı yükseltebilirsiniz. Beğeniler de bu Tumblcoin bulma konusunda oldukça değerli bir kaynak.

3- Son olarak da paylaşımlarınız... Paylaşımlarınız ne kadar fazla olursa Tumblcoin kazanma şansınız da o kadar fazla oluyor. TBC kazanmak için bu üç yöntem en önde geliyor.

Tumblcoin İle Neler Satın Alınabilir?Tumblcoin İle Ne Alınır?


Tumblcoinler ile şimdilik görünen o ki Tumblr üzerinden alışveriş yapabiliyor ve birçok şey satın alabiliyorsunuz.

Bunlardan bazıları Horse Friend, Frame Your Avatar, AOL İnstant Messenger, The Missing E ve benzeri...

Tumblcoin ile bu saydıklarımızı satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bolca Tumblcoin çıkartmak ve satın alma işlemlerini Tumblr hesaplarınız üzerinden gerçekleştirmek.

Tumblcoinlerin ilerleyen süreçte başka satın alma işlemleri için de kullanılacağını ön görüyoruz. Şimdilik uygulamanın yeni başladığını söyleyebiliriz.

Etiketler: tumblcoin nedir, tumblcoin ne işe yarar, tumblcoin ile neler alınır, tumblcoin ile neler satın alınabilir, tumblcoin ticaret masası nedir, tumblcoin ticaret masası ne işe yarar, tumblcoin nasıl kazanılır, tumblcoin kazanma yolları, tumblcoin kazanma yöntemleri, tumblcoin kazanma taktikleri

0 yorum:

Yorum Gönder

Tumblcoin (TBC) - Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kazanılır, Kazanma Yolları, Ne Alınır Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Tumblcoin (TBC) - Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kazanılır, Kazanma Yolları, Ne Alınır bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Tumblcoin (TBC) - Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kazanılır, Kazanma Yolları, Ne Alınır bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Tumblcoin (TBC) - Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kazanılır, Kazanma Yolları, Ne Alınır bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Tumblcoin (TBC) - Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kazanılır, Kazanma Yolları, Ne Alınır bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.