25 Kasım 2017 Cumartesi

Telefondan Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?Findeks kredi notuTelefondan mesaj atarak kredi notu öğrenme işlemi yapmak isteyenler nasıl telefondan mesaj atarak kredi notu öğrenebileceklerini merak ediyorlar. Bu yazımızda Turkcell, Vodafone, Avea gibi operatörler aracılığı ile telefondan mesaj atarak kredi notu öğrenme işlemini anlatacağız. Finanstan.com'un bu yazısını alt kısımdan okuyabilirsiniz.

Telefondan Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Üç operatör aracılığı ile de telefondan mesaj atarak kredi notu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Telefondan mesaj atarak kredi notu öğrenmek isteyenler alttaki başlıklar aracılığı ile nasıl yapacaklarını öğrenebilir.

Avea Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Servisten faydalanmak isteyen Avealılar’ın TC kimlik numarası ve doğum yılı bilgilerini aralarında bir boşluk bırakarak 1122’ye SMS göndermesi yeterli. Servisin sorgu başına ücreti vergiler dahil 9 TL olup, faturaya yansıtılacak.

Turkcell Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

TCKN boşluk DOĞUM YILInızı yazıp 1122’ye gönderebilirsiniz. (Ör: 12345678912 1982)

Böylece Turkcell operatörünüz aracılığı ile telefondan mesaj atarak kredi notu öğrenme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Vodafone Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Örnek Mesaj : 12345678901 1984 [TC DoğumYılı]
Gönderilecek Numara : 1112

Üstteki şekilde vodafone numaranızdan telefonunuzdan mesaj atarak kredi notu öğrenebilirsiniz.

Etiketler: telefondan kredi notu öğrenme, mesajla kredi notu öğrenme, telefondan mesaj atarak kredi notu öğrenme, mesaj atarak kredi notu öğrenme, mesaj göndererek kredi notu öğrenme

0 yorum:

Yorum Gönder

Telefondan Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Telefondan Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Telefondan Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Telefondan Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Telefondan Mesaj Atarak Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.