4 Kasım 2017 Cumartesi

SMS İle Kredi Veren Bankalar Hangileridir?SMS İle Kredi Veren BankalarSMS ile kredi veren bankalar hangileri diye aratanlara finanstan.com'un bu başlığında SMS ile kredi veren bankaları sunmak istedik. Alt kısımdan SMS ile kredi veren bankalar hangileridir, öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda SMS ile kredi veren bankalar hakkında kafanıza takılanları da iletebilirsiniz. yorum kutusunu kullanmanız yeterli olacaktır.

SMS İle Kredi Veren Bankalar


SMS ile kredi veren bankalar arasında Fiba Banka gibi birçok banka yer almaktadır. Fiba Banka'ya SMS ile kredi başvurusu yapmak için T.C yazıp, 3422'ye gönderebilirsiniz.

Bunun dışında SMS ile kredi veren bankalardan biri de Şekerbank'tır. Şekerbank bir süredir SMS ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Şekerbank SMS ile kredi için KREDI yazıp bir boşluk bırakarak 1953'e SMS gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda ING Bank da SMS ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Tek yapmanız gereken KREDİ bir boşluk ve T.C yazarak 2205'e göndermek.

Diğer yandan Yapı Kredi de SMS ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Yapı Kredi SMS ile kredi için BIREYSEL bir boşluk T.C. Kimlik Numaranız bir boşluk Aylık Gelirinizi yazıp 4411'e gönderiniz. Bu Yapı Kredi'nin bireysel SMS ile kredi başvurusudur. Yapı Kredi SMS ile konut kredisi için KONUT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C yazmalı ve gelirinizi de ekleyip 4411'e göndermelisiniz.

Bunlar haricinde SMS ile kredi veren bir diğer banka da TEB'tir. TEB SMS ile kredi veren bankalar arasında çok kolay başvuru yapılan bankalardan biridir. T.C ile birlikte 4466'ya SMS atarak başvuru yapabilirsiniz.

Keza Vakıfbank da SMS ile kredi veren  bankalar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Garanti Bankası da SMS ile kredi veren bankalar arasında. Bunların dışında SMS ile kredi veren bankalar arasında İş Bankası da yer alıyor. Ayrıca Denizbank da SMS ile kredi veren bankalardan biri. Yine aynı şekilde Odeabank SMS ile kredi veren bankalar arasında. Bir de Akbank SMS ile kredi veren bankalar arasında. Son olarak Finansbank da SMS ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bunlara da alt kısımdan göz atabilirsiniz.

Vakıfbank Sms İle Kredi Başvurusu İçin: KREDI yaz bir boşluk bırak T.C. Kimlik No ile birlikte 5724'e yollayınız.

Garanti Bankası Sms İle Kredi Başvurusu İçin: T.C. Kimlik NO > Kredi Tutarı > Aylık Geliriniz > Kredi Vadesini aralarda bir boşluk bırakarak 3390'a gönderiniz

İş Bankası Sms İle Kredi Başvurusu İçin: NAKIT > T.C. Kimlik No > Kredi Miktarı > Aylık Gelirinizi aralarda bir boşluk bırakarak 4402'ye gönderiniz.

Denizbank Sms İle Kredi Başvurusu İçin: KREDIM yaz bir boşluk T.C. Kimlik Numaranız ile birlikte 3280'e kısa mesaj olarak gönderiniz.

Odeabank Sms İle Kredi Başvurusu İçin: NAKIT bir boşluk T.C. Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 8444'e sms gönderiniz.

Akbank Sms İle Kredi Başvurusu İçin: KREDI yaz bir boşluk bırak T.C. Kimlik numaranızı yazın ve 4425'e gönderiniz.

QNB Finans Bank Sms İle Kredi Başvurusu İçin: T.C. Kimlik Numaranızı 5030'a kısa mesaj olarak gönderiniz.

Etiketler: sms ile kredi verenler, sms ile kredi veren bankalar, sms ile kredi veren bankalar hangileri, hangi bankalar sms ile kredi veriyor, sms ile kredi veren tüm bankalar, sms ile kredi veren bütün bankalar

4 yorum:

 1. kredi veren bankalar hangileri diye araştırırken sitenize girdim sms ile kredi veren bankalar varmış. sms ile kredi veren bankalara tek tek başvuru yaptım. burda yer alan sms ile kredi veren bankalara başvuru yapmamın bi sakıncası olur mu çünkü çok fazla sms ile kredi veren banka var ve ben hepsine tek tek başvuru attım. birde bu sms ile kredi veren bankalar bana olumsuz geri dönüş yaptı. niye böyle oldu ki

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Adsız. Listemizde belirttiğimiz sms ile kredi veren bankalar birçok kritere bakarak kredi başvurularınızı sonuçlandırıyor. Bu listedeki sms ile kredi veren bankalar mesaj attığınız zaman olumsuz dönüş yapabilir.

   SMS ile kredi veren bankalara mesaj attığınızda olumlu sonuç alamayabilirsiniz.

   Bu gayet normaldir. Fakat sms ile kredi veren bankalara başvuru yaparken bazı kriterleri gözden geçirmelisiniz.

   Sms ile kredi veren bankalar hangi kriterlere bakıyor, bu bağlantıda yer alan yazımızda anlatmıştık.

   Sms ile kredi veren bankalar hangi kriterlere bakıyor bu yazıdan öğrendikten sonra bu kriterleri yerine getirerek sms ile kredi veren bankalara tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

   Sil
 2. Merhaba admin. Ben sms ile kredi başvurusu yapmak için sms ile kredi veren bankaların hepsine başvuru yaptım. verdiğiniz sms ile kredi veren bankalar listesinde bir sürü banka yer alıyor ama sms ile kredi başvurusu yaptığım zaman olumsuz diyorlar. bu sms ile kredi veren bankalar aracılığı ile nasıl olumlu yanıt alabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Nuran Hanım. Bir üstteki arkadaşımız da sizinle hemen hemen aynı soruyu sormuş. Sms ile kredi veren bankalar ile ilgili onunla aynı yanıtı size de iletmek istedik. Bu yanıtı hemen alt kısımdan okuyabilirsiniz.

   Merhaba Adsız. Listemizde belirttiğimiz sms ile kredi veren bankalar birçok kritere bakarak kredi başvurularınızı sonuçlandırıyor. Bu listedeki sms ile kredi veren bankalar mesaj attığınız zaman olumsuz dönüş yapabilir.

   SMS ile kredi veren bankalara mesaj attığınızda olumlu sonuç alamayabilirsiniz.

   Bu gayet normaldir. Fakat sms ile kredi veren bankalara başvuru yaparken bazı kriterleri gözden geçirmelisiniz.

   Sms ile kredi veren bankalar hangi kriterlere bakıyor, bu bağlantıda yer alan yazımızda anlatmıştık.

   Sms ile kredi veren bankalar hangi kriterlere bakıyor bu yazıdan öğrendikten sonra bu kriterleri yerine getirerek sms ile kredi veren bankalara tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

   Sevgilerimizle... Sitemize tekrar uğramanız dileğiyle...

   Sil