3 Kasım 2017 Cuma

SMS İle Kredi Kimlere Verilir?SMS İle Kredi Kimlere Verilir
SMS ile kredi kimlere verilir diye merak eden birçok tüketici, aslında kredi çekmek istiyor ve bu yüzden SMS ile kredi kimlere verilir diye merak ediyor. SMS ile kredi kimlere verilir diye soran finanstan.com okurlarına bu başlığımızda SMS ile kredi kimlere verilir anlatmak istedik. Alt kısımdan SMS ile kredi kimlere verilir okuyabilirsiniz. SMS ile kredi hakkında merak ettiğiniz diğer soruları ise bu başlık altından yorumlarınızı ileterek bize ulaştırabilir ve SMS ile kredi ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

SMS İle Kredi Kimlere Verilir?

SMS ile kredi başvurularında bankaların dikkat ettikleri çok az kriter bulunmaktadır. Bir bankaya SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra size verilir mi verilmez mi diye merak ediyorsanız öncelikle alttaki şartlara uygun olup olmadığınızı düşünmelisiniz.

18  yaşından büyük olmak: Bankalar 18 yaşından büyük olanlara SMS ile kredi verirken daha kolay veriyor. Aslında birçok banka 18 yaşından küçüklere SMS ile kredi vermiyor. Bunun sebebi 18 yaşından küçüklerin SMS ile kredi başvurusu yapsa dahi maddi gelirlerinin genelde stabil olmaması.

Sigorta sahibi olmak: SMS ile kredi başvurusu yaparken sigorta sahibi olmak önemli bir şart. Bankalar SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda sigorta sahibi misiniz değil misiniz diye kontrol eder. Eğer bir sigortanız yoksa SMS ile kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

Düzenli bir maaşa sahip olmak: Eğer düzenli bir maaşa sahip değilseniz, bankalar yine SMS ile kredi başvurunuzu olumsuz sonuçlandırabilir. SMS ile kredi verilenlerin arasında düzenli bir maaş kriteri de yer almaktadır ve bu SMS ile kredi konusunda oldukça önem arz etmektedir.

Kayıtlı bir meslek: Mesleğinizin ne olduğu yine bankalar tarafından yaptığınız SMS ile kredi başvurularında değerlendirilmektedir. Eğer bir bankaya SMS ile kredi başvurusunda bulunursanız, sigortanız, yaşınız, düzenli bir maaşa sahip olmanız dışında bir de mesleğinizin ne olduğuna bakabilirler.

Borçlarınızın düzenli ödenmiş olması: Bankalardan SMS ile kredi alabilmek için diğer bir kriter ise borçlarınızın düzenli olarak ödeniyor olmasıdır. Borçlarınızı düzenli olarak ödemiyorsanız bankalar SMS ile kredi başvurularınızı olumsuz yanıtlayabilir. SMS ile kredi başvurunuz olumlu yanıtlansın diye kredi, kredi kartı vb. borçlarınızın düzenli olarak ödenmekte olması çok önemlidir.

Borçların gelirinize oranla uygun bir seviyede olması: Eğer borçlarınız varsa ve geliriniz bu borçlarınıza oranla uygun bir seviyede değilse SMS ile kredi başvurunuz bankaların bu borcu ödeyemeyeceğinizi düşünmesi sebebiyle reddedilebilir. Bu sebeple borçlarınızın gelirinize uygun bir seviyede olması önem arz etmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR KÖŞESİ

Bu veriler hangi bankalar için geçerlidir?

Akbank, Albaraka, Anadolubank, Denizbank, Enpara, Finansbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC, İNG Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Odeabank, PTT Bank, Şekerbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve adını yazmayı unuttuğumuz ama kredi veren birçok banka için geçerlidir.

Etiketler: sms ile kredi, sms ile kredi kimlere verilir, kimler sms ile kredi alabilir, kimler sms ile kredi çekebilir, sms ile kredi kimlere veriliyor, kimler sms ile kredi alıyor, kimler sms ile kredi çekebiliyor

4 yorum:

 1. Ben sms ile kredi başvurusu kimlere verilir yazdım sitenize geldim admin bu bilgiler tüm bankalar için geçerli mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Akbank, Albaraka, Anadolubank, Denizbank, Enpara, Finansbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC, İNG Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Odeabank, PTT Bank, Şekerbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve daha birçok banka için bu bilgiler sms ile kredi başvurularında geçerlidir.

   Sevgilerimizle.

   Sitemize tekrar uğramayı unutmayın :)

   Sil
 2. Mrb admin akbank sms ile kredi kimlere verilir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar.

   Akbank, Albaraka, Anadolubank, Denizbank, Enpara, Finansbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC, İNG Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Odeabank, PTT Bank, Şekerbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve daha birçok banka için bu bilgiler sms ile kredi başvurularında geçerlidir.

   Finanstan.com'dan yaralandığınız için teşekkür ederiz.

   Web sitemize tekrar uğramayı unutmayın.

   Sevgilerimizle...

   Sil