26 Kasım 2017 Pazar

Papara Arkadaş Davet Edip 5 TL Kazanma Nasıl Yapılır?Papara LogoPapara ile arkadaş davet ederek 5 TL kazanmak isteyenlere yardımcı olmak adına böyle bir içerik üretmek istedik. Finanstan.com aracılığı ile alttaki yazımızı okuyarak papara arkadaş davet edip 5 TL kazanma nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Papara Arkadaş Davet Edip 5 TL Kazanma Nasıl Yapılır?

1- Arkadaşınıza üyelik davetini gönderiyorsunuz. Fakat bu noktada üyelik daveti almadan üyelik açmamanız gerektiğini unutmayın. Yoksa 5 TL kazanamazsınız.

Bu ne demek? Sizin kendi üyeliğinizin başkası tarafından davet edilmiş bir üyelik olması gerekiyor. Eğer üyeliğinizi direkt açarsanız o şekilde bir işe yaramıyor ne yazık ki. Davetiye alarak açmadığınız üyeliğe 1 TL gelmiyor. O 1 TL'yi kullanarak da davetiye gönderemiyorsunuz. Buna çok dikkat edin.

2- Daha sonra üyelik davetini gönderdiğiniz arkadaşınıza 1 TL gibi ufak da olsa bir miktar para gönderimi yapıyorsunuz. Üyelik açıldığında içindeki para 0 TL olacaktır.

3- Daha sonra e-posta adresini ya da numarasını yazdığınız arkadaşınız artık Papara üyesi oluyor. Bu panelinize baktığınızda on dakika kadar sonra XXX davetinizle Papara'ya üye oldu, 5 TL kazandınız yazıyor.

İşte Papara ile arkadaş davet ederek para kazanma bu kadar basit.

Siz de Papara ile arkadaş davet ederek para kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bu işlemleri sırayla yapmak ve Papara'ya üye olan arkadaşlarınız üzerinden 5 TL para kazanmaya devam etmek.

Bu şekilde davet ettiğiniz sürece 5 TL kazanmaya da devam edersiniz.

Etiketler: papara davet edip para kazanma, papara arkadaş davet edip para kazanma, papara davet ederek para kazanma, papara 5 tl kazanma, papara 5 lira kazanma, papara davet ederek 5 lira kazanma, papara arkadaş davet ederek 5 tl kazanma

2 yorum:

 1. ya üstat şimdi diyelim benim hesabım var içinde 0 tl var, karşı tarafa davet linki yolladım üye oldu 5tl yi alıyormuyum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba "Adsız" okurumuz.

   Eğer kendi üyeliğini başkası tarafından davet edilerek açmışsan ve içinde 1 TL varsa, o 1 TL ile başkasını davet ederek 5 TL'yi alabilirsin.

   Daha sonra bu şekilde devam ederek miktarı artırabilirsin.

   Davet yoluyla açılmamış üyeliklerde ne yazık ki şu an için böyle bir uygulama söz konusu değil.

   Sevgilerimizle.
   Finanstan.com ekibi.

   Sil