23 Kasım 2017 Perşembe

Öğrenim Kredisi, Katkı Kredisi veya Bursunuz Bulunmamaktadır HatasıE-Devlet Kare LogosuE-devlet üzerinden öğrenim kredisi, katkı kredisi veya burs sorgulaması yapmak isteyenler sorgulama yaptıktan sonra "Öğrenim kredisi, katkı kredisi veya bursunuz bulunmamaktadır" şeklinde bir ibare ile karşılaşıyor ve endişeleniyor. Finanstan.com ekibi olarak bu yayınımızda Öğrenim kredisi, katkı kredisi veya bursunuz bulunmamaktadır yazısının sebebini açıklayacağız. Alt kısımdan okuyabilirsiniz.

Öğrenim Kredisi, Katkı Kredisi veya Bursunuz Bulunmamaktadır Hatası Neden Olur?

Diyelim ki kredi, burs başvurunuz olumlu oldu ve burs ya da kredi aldınız. Size burs çıkmış olabilir ya da öğrenim kredisi de çıkmış olabilir. Hiç fark etmiyor.

Bu sonuçla karşılaştıktan sonra e-devletten baktığınızda öğrenim kredisi, katkı kredisi veya bursunuz bulunmamaktadır şeklinde bir ibare ile karşılaşıyorsanız bilin ki henüz onayladığınız taahhütname sisteme işlenmemiştir.

İşte Öğrenim kredisi, katkı kredisi veya bursunuz bulunmamaktadır hatası da bu sebeple karşınıza çıkar. E-devlette bu ibareyi bu yüzden görürsünüz. Nedeni budur.

E-devlet kapısı taahhütnameler sisteme işlene kadar öğrenim kredisi, katkı kredisi veya bursunuz bulunmamaktadır şeklinde hata vermeye devam eder. Bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok.

Tek yapmanız gereken taahhütnamelerin sisteme işlenmesini beklemek. Taahhütnameler sisteme işlendikten sonra artık sorunsuz bir şekilde sorgulama yapabilir ve öğrenim kredisi, katkı kredisi veya bursunuz bulunmamaktadır ibaresi ile karşılaşmazsınız.

Etiket: neden öğrenim kredisi bulunmamaktadır yazıyor, neden bursunuz bulunmamaktadır yazıyor, neden öğrenim kredisi bulunmamaktadır yazar, edevlet bursunuz bulunmamaktadır hatası, edevlet krediniz bulunmamaktadır hatası

0 yorum:

Yorum Gönder

Öğrenim Kredisi, Katkı Kredisi veya Bursunuz Bulunmamaktadır Hatası Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Öğrenim Kredisi, Katkı Kredisi veya Bursunuz Bulunmamaktadır Hatası bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Öğrenim Kredisi, Katkı Kredisi veya Bursunuz Bulunmamaktadır Hatası bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Öğrenim Kredisi, Katkı Kredisi veya Bursunuz Bulunmamaktadır Hatası bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Öğrenim Kredisi, Katkı Kredisi veya Bursunuz Bulunmamaktadır Hatası bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.