25 Kasım 2017 Cumartesi

Nasıl Anında Onaylı Kredi Kartı Alınır?Nasıl anında onaylı kredi kartı alınır diye merak edenlere bu yazımızda anında onaylı kredi kartı alma nasıl yapılır anlatmak istedik. Nasıl anında onaylı kredi kartı alabileceğinizi alt kısımdan okuyarak öğrenebilirsiniz. İşte anında onaylı kredi alma...

Nasıl Anında Onaylı Kredi Kartı Alınır?

Anında onaylı kredi almak için tek yapmanız gereken anında onaylı kredi kartı başvurusunda bulunmak. Nasıl mı? İşte alttaki adımları izleyerek.

Akbank Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle https://webapp.akbank.com/kredikarti/web/basvuru.aspx adresine giriş yapıyorsunuz. Bu adrese giriş yaptıktan sonra karşınıza bir pencere geliyor. açılan bu pencereden anında onaylı kredi kartı başvurusunda bulunuyorsunuz.

Anında onaylı kredi kartı için başvuru ekranı bu kısım:

Kredi Kartı Başvuru FormuBu kısımdan adınızı soyadınızı yazıyorsunuz. Daha sonra bir alta geçip cep telefonu numaranız ve tc kimlik numaranız gibi bilgilerinizi veriyorsunuz.

İki adet anında onaylı kredi kartı mevcut.

Bunlardan biri Axess diğeri ise Wings.

İkisinden birini seçiyorsunuz. Sizin için hangisi daha uygunsa onu seçmenizi tavsiye ederiz.

İki anında onaylı kredi kartı arasındaki fark şudur. Wings kredi kartı sizlere mil puan kazandırır. Bu mil puanları gezerken kullanabilirsiniz.

Diğer yandan Axess chip para kazandırır. Bu anında onaylı alınan kredi kartı, chip paralarınızı kartınızın çipinde tutar ve Axess üye iş yerleri aracılığı ile kazandığınız bu chip paraları harcayabilirsiniz.

Axess ve Wings anında onaylı kredi kartı Akbank tarafından verilmektedir.

Etiketler: akbank anında onaylı kredi kartı, anında onaylı kredi kartı başvurusu, nasıl anında onaylı kredi kartı alınır, nasıl anında onaylı kredi kartı başvurusu yapılır, akbank anında onaylı kredi kartı nasıl alınır, akbank anında onaylı kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, anında onaylı kredi kartı alma, akbank anında onaylı kredi kartı alma

0 yorum:

Yorum Gönder

Nasıl Anında Onaylı Kredi Kartı Alınır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Nasıl Anında Onaylı Kredi Kartı Alınır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Nasıl Anında Onaylı Kredi Kartı Alınır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Nasıl Anında Onaylı Kredi Kartı Alınır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Nasıl Anında Onaylı Kredi Kartı Alınır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.