23 Kasım 2017 Perşembe

Kredi / Burs Taahhütname Onayı Yapmayanlar Ne Yapabilir?E-devlet kare kırmızı beyaz siyah logoKredi ya da burs başvurusu yaptıktan sonra taahhütname onayı yapmayan öğrenci tüketicilerimiz için finanstan.com'un bu yazısında kredi ve burs taahhütname onayı yapmayanlar ne yapabilir buna değinmek istedik. Alt kısımdan okuyabilirsiniz.

Kredi/Burs Taahhütname Onayı Yapmayanlar Ne Yapabilir?

Eğer kredi ve burs kazandıysanız ve taahhütname onayı vermediyseniz, taahhütname onayı gecikmiş olanlardansanız, bu durumda onay ekranına tekrar ulaşamazsınız.

Bu konuda yapabileceğiniz çok az şey var. Eğer taahhütname onayı vermediyseniz burs ya da kredi almak için gelecek seneyi bekleyebilirsiniz.

Gelecek yıl taahhütname onayı geciktirmeden işlem yapabilir, böylece onay yapmayanlar listesinden çıkabilirsiniz.

Bunun dışında bu yıl içerisinde taahhütname onayı yapmanız ne yazık ki e-devlet kapısında mümkün olmuyor. E-devletten taahhütname onayı yapmayanlar bu konuda bir yıl beklemekten başka bir şey yapamıyor.

E-devlet taahhütname onay işlemini kapattıktan sonra onaylamayanlara kredi ya da burs vermiyor.

Etiketler: edevlet taahhütname onaylamayanlar, edevlet taahhütname onayı yapmayanlar, edevlet taahhütname onayı geciktirenler, edevlet taahhütname onaylanmamışsa ne yapılır, edevlet taahhütname geciktirenler ne yapabilir

0 yorum:

Yorum Gönder

Kredi / Burs Taahhütname Onayı Yapmayanlar Ne Yapabilir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kredi / Burs Taahhütname Onayı Yapmayanlar Ne Yapabilir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Kredi / Burs Taahhütname Onayı Yapmayanlar Ne Yapabilir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Kredi / Burs Taahhütname Onayı Yapmayanlar Ne Yapabilir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Kredi / Burs Taahhütname Onayı Yapmayanlar Ne Yapabilir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.