7 Kasım 2017 Salı

Kredi Krediyle Nasıl Kapatılır?Düşünen beyaz adam ve sarı soru işaretiKredi krediyle nasıl kapatılır diye merak eden finanstan.com okurlarına bu yazımızda krediyi krediyle nasıl kapatacaklarını anlattık. Alt başlığımızda yer alan kredi krediyle nasıl kapatılır yazısını okuyarak bu bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Kredi Krediyle Nasıl Kapatılır?

Kredinizi kredi ile kapatmanız için bankaların oluşturmuş olduğu alternatifi kullanabilirsiniz. Mesela kredinizi kredinizle kapatmak istiyorsunuz ve ne kredisi alacağınızı bilmiyorsunuz diyelim. Öncelikle bunu öğrenmekle başlayabilirsiniz.

Krediyi krediyle kapatmak için borç kapatma kredisi almanız gerekmektedir. Bankaların sunmuş olduğu borç kapatma kredisi ile başka bankaya olan borcunuzu kapatabilirsiniz.

Herhangi bir banka şubesine krediyi krediyle kapatmak için başvuru yapmaya gittiğinizde, borç kapatma kredisi ya da borç transferi kredisi almak istediğinizi, bu uygulamalardan yararlanmak istediğinizi söyleyin.

Böylece banka size borç kapatma kredisi kullanarak kredinizi nasıl kapatacağınızı anlatacaktır. Fakat genel olarak bankalar arası borç taşıma işlemi yapılır diyebiliriz.

Banka başvuru yaptığınızda borcunuzu kapatır ve kendine taşır. Böylece artık borcunuzu yeni bankanız ile ödemeye devam edersiniz.

İşte kredi kredi ile bu şekilde kapatılmaktadır. Bunun dışında farklı bir işlem yapmıyorsunuz.

Etiketler: kredi krediyle nasıl kapatılır, krediyi krediyle kapatma, krediyi kredi ile nasıl kapatırım, krediyi kredi çekerek nasıl kapatırım, krediyi krediyle nasıl kapatıyorlar, bankadan krediyi krediyle kapatma nasıl yapılır

0 yorum:

Yorum Gönder

Kredi Krediyle Nasıl Kapatılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kredi Krediyle Nasıl Kapatılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Kredi Krediyle Nasıl Kapatılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Kredi Krediyle Nasıl Kapatılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Kredi Krediyle Nasıl Kapatılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.