8 Kasım 2017 Çarşamba

Kredi Destek Sigortası Hangi Durumlarda Geçerlidir?Düşünen adam ve soru işaretleriKredi Destek Sigortası; kredi kullanan kişilerin beklenmedik durumlarda vefat etmesi, işlerinden kendi rızası dışında ayrılması kaza Sonucu sakat kalma, kaza veya hastalık durumunda hastanedeki tedavi süreçleri ve kaza veya hastalık sonucu İş Göremezlik gibi beklenmedik durumların gerçekleşmesi sonucunda poliçede belirtilen sürede kredi borcunun sigorta firmasının ödediği sigorta durumudur.

Kredi Destek Sigortasının Geçerli Olduğu Durumlar

Kredi Destek sigortasının geçerli olduğu durumlar ise; çeşitli nedenlerle ihtiyaç kullanan kişilerden belirli bir ücret karşılığında çalışan sigorta sahiplerinin kendi istemleri dışında işten çıkartılmaları durumunda sigorta poliçesi kapsamındaki kredi borçlarının poliçede belirtilen ay kadar ki ödemeleri sigorta şirketlerince yapılmaktadır.

Yine bankadan kredi kullanan sigortalıların geçici olarak meydana gelen kaza ve hastalıklar sonucunda meydana sakatlık sorunları ile iş göremezlik halinde belirtilen ay kadar ödemleri sigorta şirketinden yapılmaktadır.

Kredi kullanan banka müşterilerinin hastanede uzun süreli tedavi görme durumunda aynı poliçede belirtilen ay kadar ödemesi sigorta şirketinden yapılmaktadır. Ayrıca yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık durumlarında yine belirli süredeki kredi borçları ödenmektedir.

Etiketler: kredi destek sigortası hangi durumlarda geçerlidir, kredi destek sigortasının geçerli olduğu durumlar, kredi destek sigortası hangi durumlarda geçerli oluyor, kredi destek sigortası hangi durumlarda geçerli

0 yorum:

Yorum Gönder

Kredi Destek Sigortası Hangi Durumlarda Geçerlidir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kredi Destek Sigortası Hangi Durumlarda Geçerlidir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Kredi Destek Sigortası Hangi Durumlarda Geçerlidir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Kredi Destek Sigortası Hangi Durumlarda Geçerlidir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Kredi Destek Sigortası Hangi Durumlarda Geçerlidir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.