23 Kasım 2017 Perşembe

Genç Bankkart Kredi Kartı Özelliği Açma Nasıl Yapılır?Genç Bankkart Kredi KartıZiraat Bankası genç bankkart aldıktan sonra ilk etapta kredi kartını açtırmamış olabilir, sonradan bunu açtırmak istiyor olabilirsiniz. Ya da bir yanlışlık, hata sonucu kredi kartı bölümünüz kapalı olabilir. Böyle bir durumda tek  yapmanız gereken alttaki adımları izlemek.

Genç Bankkart Kredi Kartı Özelliği  Açma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayın.

Aradıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanın.

Ziraat Bankası müşteri temsilcisine sorunu tam olarak şu şekilde ifade edin:

Ziraat Bankası Genç Bankkart kullanıyorum fakat kartımın kredi kartı özelliği aktif değil. Kredi kartı bölümünü aktifleştirmenizi istiyorum.

Müşteri temsilcisine sorunu tam olarak bu şekilde aktardığınızda gereken işlemlere başlayacak ve Ziraat Bankası Genç Bankkart kredi kartı bölümünü aktifleştirecektir.

Bazı durumlarda müşteri temsilcileri şubeye gitmenizi isteyebilir. Bunun sebebi imzalanması gereken belgelerdir.

Direkt olarak şubeye gitmenizi istediklerinde gidip istenen belgeleri imzalar ve yine kredi kartı bölümünü aktif edebilirsiniz.

Etiketler: genç bankkart kredi kartı açma, genç bankkart kredi kartı aktif etme, genç bankkart kredi kartı özelliği açma, genç bankkart kredi kartı özelliği aktif etme, genç bankkart kredi kartı özelliği nasıl açılır, ziraat bankası genç bankkart kredi kartı bölümü nasıl açılır

2 yorum:

 1. Slm is bankasi maxsimum 4.750 tl limit var . Kyk kredi aktiflesmiyor bankaya gittim oradaki kisi baska bankada kredi karti olup olmadigini sordu bende var dedim ondan aktiflesmez dedi ama belge filan doldurmadim. Kredi karti aktiflesmesi icin ne yapmam gerekli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Resul Bey.

   Öncelikle KYK kartınızın kredi özelliğini aktif ettirmeniz için size söyledikleri üzere başka bir bankadaki kredi kartınızı kapatmalısınız.

   Size başka bankada kredi kartınız varsa aktif olmaz demiş olmaları, başka bir bankada kredi kartınız bulunmamalıdır anlamı da taşımakta.

   Yine de tekrar arayıp şu an kullandığınız kredi kartını kapatmanız durumunda sorunun çözülüp çözülmeyeceğini sormalısınız.

   Eğer kredi kartınızı kapattığınızda sorun çözülüyorsa hemen borcunu kapatıp aynı gün kredi kartını kökten kapattırın ve bir daha kullanmak istemediğinizi söyleyin.

   Diğer yandan kredi kartımı kapattırmam diyorsanız aktifleştirme işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için şube ile görüşmelisiniz.

   Gittiğiniz şubede size konuyla ilgili detaylı olarak yardımcı olacak ve ne yapmanız gerektiğini söyleyeceklerdir.

   Burada yazdıklarımızı dikkate alarak, tavsiyelerimize kulak vermenizi öneririz.

   Sevgilerimizle.
   Finanstan.com ekibi.

   Sil