23 Kasım 2017 Perşembe

Genç Bankkart İşleminiz Onaylanmadı Sorunu ve ÇözümüZiraat Bankası genç bankkart fotoğrafıZiraat Bankası genç bankkartlarını yeni alan öğrencilerin ilk olarak alışverişlerde karşılaştığı sorunlardan biri de işleminiz onaylanmadı sorunudur. Ziraat Bankası genç bankkart işleminiz onaylanmadı sorununun çözümü hemen altta yer alıyor. Finanstan.com genç bankkart işleminiz onaylanmadı sorununun çözümü umarım yararlı olur.

Genç Bankkart İşleminiz Onaylanmadı Sorunu ve Çözümü

Ziraat Bankası genç bankkartınızı yeni aldığınızda müşteri hizmetlerini arayıp internet bankacılığını açtırmadığınız sürece ne yazık ki işleminiz onaylanmadı sorunu ile karşı karşıya kalırsınız.

Bu sebeple Ziraat Bankası genç bankkart aldıktan sonra internet alışverişlerinize açtırmanız gerekmektedir. Bunu da yalnızca müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinizi arayıp Ziraat Bankası genç bankkartınızı internet alışverişlerine açtırmak istediğinizi söylemektir.

Daha sonrasında Ziraat Bankası genç bankkart ile internetten alışveriş yaparken işleminiz onaylanmadı şeklinde bir hata almazsınız.

Çünkü Ziraat Bankası genç bankkartınız artık internet alışverişlerine açılmış olur.

Aklınıza takılan diğer konuları yorum alanından iletirseniz, finanstan.com ekibi tüm hızıyla cevaplayacaktır.

Etiketler: genç bankkart işleminiz onaylanmadı, genç bankkart işleminiz onaylanmadı sebebi, genç bankkart işleminiz onaylanmadı neden, genç bankkart işleminiz onaylanmadı diyor, genç bankkart işleminiz onaylanmadı neden olur, genç bankkart işleminiz onaylanmadı sebebi nedir

0 yorum:

Yorum Gönder

Genç Bankkart İşleminiz Onaylanmadı Sorunu ve Çözümü Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Genç Bankkart İşleminiz Onaylanmadı Sorunu ve Çözümü bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Genç Bankkart İşleminiz Onaylanmadı Sorunu ve Çözümü bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Genç Bankkart İşleminiz Onaylanmadı Sorunu ve Çözümü bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Genç Bankkart İşleminiz Onaylanmadı Sorunu ve Çözümü bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.