6 Kasım 2017 Pazartesi

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Garanti bankası logosuGaranti bankası SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler altta yer alan Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlığımızdan yaralanabilir. Sizler için Garanti Bankası'ndan SMS ile nasıl kredi alabileceğinizi anlattık. Umarım yararlı bir yayın olmuştur.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti bankası SMS ile kredi çekmek isteyenler için Garanti SMS bankacılığı kolaylıklar sunmaktadır.

Garanti ihtiyaç kredisi kullanmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümün ilk olarak 11 haneli TC kimlik numaranızı yazarak bir boşluk bırakın.

Boşluktan sonra kredi tutarını yazın, boşluk bırakıp ödemek istediğiniz vade süresini ay olarak yazın, boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazın ve 3390’a gönderin.

Biraz uzun olduğu için örnekle açıklayalım. 24 ay vadeli 3.000 TL kredi için “1111111111 3000 24 2000” yazarak 3390’a göndermelisiniz.

Garanti SMS kredisi onaylanırsa bankaya giderek işlemleri tamamlamalısınız. Bu yüzden mutlaka bordro, kira sözleşmesi gibi şekillerde belgeleyebildiğiniz bir gelir yazmalısınız.

Etiketler: garanti bankası sms ile kredi, garanti bankası sms ile kredi başvuru, garanti bankası sms ile kredi başvurusu, garanti bankası sms ile kredi nasıl alınır, garanti bankası sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır

0 yorum:

Yorum Gönder

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.