4 Kasım 2017 Cumartesi

Erken Kapatılan Kredi Az Mı Ödenir Çok Mu?İki kişi arasındaki para alışverişi görseliErken kapatılan kredi az mı ödenir çok mu diye merak eden finanstan.com okurlarına bu yazımızda erken kapatılan kredi az mı ödenir çok mu bunu anlatacağız. Alt bölümde yer alan bilgiler ışığında erken kapatılan kredi az mı ödenir çok mu öğrenebilirsiniz. İşte erken kapatılan krediye dair o bilgiler...

Erken Kapatılan Kredi Az Mı Ödenir Çok Mu?

Krediyi erken kapatmak istediğiniz takdirde ilk olarak bankanızla görüşmeli ve size sunacakları alternatifleri gözden geçirmelisiniz.

Bazı bankalar bu durumda size daha faiz uygulayarak borcunuzu yapılandırma imkanı tanıyacaktır. Bu durumda mevcut faizden daha azını ödeyeceğiniz için borcunuz bir miktar daha azalmış olacaktır.

Kredi borcunu kapatmak isteyenler için en önemli ayrıntı taksitlerin hangi aşamasında olduğunuzdur. Çünkü ilk taksitlerde ödenen faiz miktarı çok yüksekken, ana para daha azdır.

Son taksitler doğru ise faizler bitmek üzeredir ve ana para yoğunlukla ödenir. Yani kredi borcunuzun son taksitlerine yaklaşmışsanız faizleri zaten ödediğiniz için erken kapatmada karınız daha az olur.

Ancak erken ödeme her hâlükârda daha az ödemenizi sağlar.

Etiketler: erken kapatılan kredi az mı ödenir, erken kapatılan kredi ne kadar ödenir, erken kapatılan kredi çok mu ödenir, erken kapatılan kredi az mı ödenir çok mu, erken kapatılan fazla mı ödenir

0 yorum:

Yorum Gönder

Erken Kapatılan Kredi Az Mı Ödenir Çok Mu? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Erken Kapatılan Kredi Az Mı Ödenir Çok Mu? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Erken Kapatılan Kredi Az Mı Ödenir Çok Mu? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Erken Kapatılan Kredi Az Mı Ödenir Çok Mu? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Erken Kapatılan Kredi Az Mı Ödenir Çok Mu? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.