4 Kasım 2017 Cumartesi

ATM’den Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?ATM'den para çekmeATM'den kartsız para çekme işlemi yapmak isteyenler için ATM'den kartsız para çekme işlemi nasıl yapılır, anlattık. Finanstan.com aracılığı ile altta yer alan ATM'den para çekme işlemi nasıl yapılır başlığından okuyabilirsiniz. ATM'den kartsız para çekme anlatımı hemen altta yer alıyor...

ATM’den Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

ATM’den kartsız para çekmek için her bankanın öngördüğü farklı yöntemler mevcuttur. Çoğu banka referans no ya da QR kodu dediğimiz kod ile para çekmeye izin verir.

Bunun için bankanızın mobil uygulamasını kullanıyor olmanız gerekir.

Kartsız para çekme için ilk olarak mobil bankacılık uygulamanıza giriş yaparak para çekeceğiniz hesabı, tutarı yazarak para çek komutunu veriniz.

Daha sonra bankanızın ATM’sinden kartsız işlemleri tıklayın. Açılan menüden referans no ya da QR kare kodu ile para çekmeyi tıklayın.

Eğer bankanız referans no ile para çekmeye izin veriyorsa bu kodu oraya yazmalısınız. QR kare kodu ile para çekmeye izin veriyorsa da telefonunuzdaki kare kodu oraya okutmalısınız.

Daha sonra paranızı çekebilirsiniz.

Etiketler: atmden kartsız para çekme, atmden kartsız para çekme işlemi, atmden kartsız para çekme işlemi nasıl yapılır, atmden nasıl kartsız para çekilir, atmden nasıl kartsız para çekiliyor

0 yorum:

Yorum Gönder

ATM’den Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- ATM’den Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- ATM’den Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- ATM’den Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde ATM’den Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.