23 Kasım 2017 Perşembe

Askerlik Yoklama Kaçağı Para Cezası Nereye Ödenir?Silahlı Asker FotoğrafıAskerlik yapması gereken vatandaşlar genelde yoklamayı unutuyorlar ve yoklama kaçağı olarak göründükleri için askerlik yoklama kaçağı cezası nereye ödenir, merak ediyorlar. Finanstan.com 'daki bu yazımızda askerlik yoklama kaçağı cezası nereye ödenir sorusuna cevap bulacağız. Hemen alttan okuyabilirsiniz.

Askerlik Yoklama Kaçağı Para Cezası Nereye Ödenir?

Eğer askerlik yoklamasına geç kaldıysanız ve askerlik yoklama kaçağı cezası nereye ödenir diye merak ediyorsanız, bilmeniz gereken şudur:

Evinize gelen ya da sizin zaten bildiğiniz cezayı şehrinizde yer alan  vergi dairesi nerede ise oraya ödemeniz gerekmektedir.

Eğer askerlik yoklama kaçağı cezasını ödemek istiyorsanız direkt olarak vergi dairesine gitmelisiniz. Fakat her vergi dairesi aracılığı ile askerlik yoklama kaçağı para cezası ödenmez.

Bazı vergi dairelerinde askerlik yoklama kaçağı para cezası ödeyebilmeniz için yetki olmayabilir. Vergi dairelerinin hepsine bakmak yerine direkt vergi dairelerini arayabilirsiniz.

Gitmeden önce arayın ya da bir şekilde sorup soruşturun. Ayrıca belirtmek istediğimiz bir diğer husus da şudur: Ödeme yaptıktan sonra askerlik kaçağı para cezasını ödediğinize dair makbuzunuzu askerlik şubesine faks çekmelisiniz.

Faks çekip bilgi vermeniz önemlidir.

Etiketler: askerlik para cezası nereye ödenir, askerlik yoklama para cezası nereye ödenir, askerlik kaçağı para cezası nereye ödenir, yoklama kaçağı cezası nereye ödenir, askerlik yoklama kaçağı para cezası nereye ödenir

0 yorum:

Yorum Gönder

Askerlik Yoklama Kaçağı Para Cezası Nereye Ödenir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Askerlik Yoklama Kaçağı Para Cezası Nereye Ödenir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Askerlik Yoklama Kaçağı Para Cezası Nereye Ödenir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Askerlik Yoklama Kaçağı Para Cezası Nereye Ödenir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Askerlik Yoklama Kaçağı Para Cezası Nereye Ödenir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.