27 Ekim 2017 Cuma

Ziraat Bankası "En Yakın Ziraat" Nasıl Kullanılır?Ziraat Bankası Kırmızı LogoZiraat Bankası mobil bankacılık kullananlar şehir dışına çıktıklarında ya da bilmedikleri bir yere gittiklerinde Ziraat Bankası mobil bankacılık uygulaması üzerinden en yakın ziraat ATM'sini bulmak için En Yakın Ziraat uygulamasını kullanmak istiyorlar. Peki nedir bu En Yakın Ziraat butonu ve nasıl kullanılır? İşte cevabı hemen altta.

Ziraat Bankası "En Yakın Ziraat" Nasıl Kullanılır?

Telefonunuzdan Ziraat Bankası'nın mobil bankacılık uygulamasına girdikten sonra En Yakın Ziraat butonuna basarak En Yakın Ziraat'i kullanabilirsiniz. Fakat En Yakın Ziraat butonunu kullanmadan önce telefonunuzda yapmanız gereken ayarlar vardır.

Öncelikle Ziraat Bankası'nın mobil bankacılık uygulamasından En Yakın Ziraat'e basmadan hemen önce, GPS'yi etkin bir hale getirmelisiniz.

GPS bazı telefonlarda GPS olarak yer alırken, bazı cihazlarda Konum adı altında yer almaktadır. Her ikisi de aynı kapıya çıkmaktadır. GPS ya da Konum'a tıklayarak GPS'nizi etkinleştirebilirsiniz.

GPS etkinleştirdikten sonra tek yapmanız gereken cihazınızın bir internet bağlantısına sahip olup olmadığını kontrol etmektir.

Cihazınız Wi-Fi ya da mobil veri üzerinden bir internet bağlantısına sahipse şayet, artık mobil bankacılık uygulamasından En Yakın Ziraat butonuna tıklayabilir ve size en yakın Ziraat ATM'si ya da şubesi neredeyse bulabilirsiniz.

Karşınızda 3 seçenek olur. Birisi ATM, diğeri Şube ve son olarak da Hepsi seçeneği. Hepsi seçeneği butona tıkladığınızda direkt açılır. Fakat siz ATM ya da Şube arıyorsanız ikisinden birini seçerek aramanızı daraltabilir ve daha hızlı bir şekilde Ziraat ATM ya da Şube bulabilirsiniz.

Etiketler: en yakın ziraat nasıl kullanılır, en yakın ziraat kullanma, en yakın ziraat kullanımı, en yakın ziraat nasıl çalışır, en yakın ziraat çalıştırma, en yakın ziraat uygulaması, en yakın ziraat uygulaması nasıl kullanılır

0 yorum:

Yorum Gönder

Ziraat Bankası "En Yakın Ziraat" Nasıl Kullanılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Ziraat Bankası "En Yakın Ziraat" Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Ziraat Bankası "En Yakın Ziraat" Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Ziraat Bankası "En Yakın Ziraat" Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Ziraat Bankası "En Yakın Ziraat" Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.