26 Ekim 2017 Perşembe

Web Sitesi OImadan Nasıl Satış Yapılır?Eldeki Dolar ParasıOnline ticaret üzerine yoğunlaşanlar genelde web sitesi olmadan nasıl satış yapılır öğrenmek istiyor. Bu yazımızda web siteniz olmadan nasıl satış yapabilirsiniz, bunu ele almak istedik. Web siteniz olmadan satış yapabilmenin bir yolunu hemen alt kısma yazdık.

Web sitesi OImadan Nasıl Satış Yapılır?

Web sitesi olmadan satış yapmak için bazı dijital ticaret platformları mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de İyzilink platformudur.

İyzilink web siteniz olmadan sizlere ticaret yaptırma olanağı sunan bir platformudur. Peki bunu nasıl gerçekleştirir?

İşlem aslında çok basittir. İyzilink'e kendi ürününüzü ekler ve kendi alt sayfa bağlantınızı oluşturursunuz. Örneğin: https://www.iyzico.com/sizinbaglantiniz 

Bu şekilde kendi İyzilink URL'nizi oluşturduğunuzda artık ürününüzü burada satma şansı bulursunuz. Websiteniz olmadan ürününüzü buradan satabilirsiniz.

İyzilink kredi kartı ile ödeme, taksit gibi birçok seçenek sunar. Böylece hiç uğraşmadan ürünlerinizin ödemesini İyzilink üzerinden alırsınız. Paranızı kazanırsınız.

Etiketler: web sitesi olmadan satış yapma, web sitesi olmadan nasıl satış yapılır, web sitesi olmadan nasıl ticaret yapılır, web sitesi olmadan nasıl ürün satılır, web sitesi olmadan ürün satma, web sitesi olmadan online ticaret yapma

0 yorum:

Yorum Gönder

Web Sitesi OImadan Nasıl Satış Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Web Sitesi OImadan Nasıl Satış Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Web Sitesi OImadan Nasıl Satış Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Web Sitesi OImadan Nasıl Satış Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Web Sitesi OImadan Nasıl Satış Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.