30 Ekim 2017 Pazartesi

TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?TEB KARE YEŞİL LOGOTEB'ten SMS ile kredi başvurusu yapmak, kredi başvurusunun nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenlere finanstan.com'da TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlığını attık. TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlığımız aracılığı ile alt kısımdan aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz. TEB sms ile kredi başvurusu hakkında anlamadığınız kısımları yine alt kısımdaki yorum kutusunu kullanarak sitemize iletebilirsiniz.

TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB SMS ile kredi başvurusu yapmak için bu numaraya mesaj atmanız gerekmektedir. Bu numaraya mesaj attıktan sonra SMS ile kredi başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

Numara: 4466

Bu numaraya mesajınızı T.C kimlik numaranız ile birlikte gönderdikten sonra, geri dönüş alacaksınız.

Avea ve Turkcell operatörlerini kullanarak bu şekilde TEB SMS İle kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun dışında Vodafone aracılığı ile herhangi bir başvuru yapılıyor mu, araştırmak gerekiyor.

Konuya vakıf olan operatörler şimdilik Avea ve Turkcell. Vodafone için de ayrı bir deneme yapmanız gerekiyor olabilir. Bu konumuzdan bağımsız, başka bir konudur.

Eğer bu TEB bankasına SMS ile kredi başvurunuzu bu şekilde yaparsanız ve sonuçlandığında sorun yaşarsanız, yorum kutusuna merak ettiklerinizi ileterek finanstan.com sitemizden ayrıntılı olarak yanıt alabilirsiniz.

Etiketler: teb sms ile kredi, teb sms ile kredi başvuru, teb sms ile kredi başvurusu, teb sms ile kredi nasıl alınır, teb sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır, teb sms ile kredi alma, teb sms ile kredi çekme, teb mesajla kredi başvurusu

0 yorum:

Yorum Gönder

TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.