31 Ekim 2017 Salı

Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir Mi?Kırmızı Kurşun Kalem ve YansımasıKırmızı kalem yiyen banka müşterilerinin tekrar kredi çekmek gibi bir durumu olduğunda akla ilk gelen kırmızı kalem yiyen kredi çekebilir mi oluyor. Sizler için bunu ele aldık. Hemen alt kısımdan okuyabilir ve kırmızı kalem yiyenler kredi çekebilir mi başlığı altında yorum yaparak sorularınızı iletebilirsiniz.

Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir Mi?

Kırmızı kalem yiyenler kredi çekebilir mi sorusu bankalar tarafından kara listeye alınan kişilerin merakla cevabını beklediği bir sorudur. Bazı müşterilerin üzerine bankalar tarafından kırmızı kalem çekilmiştir. Bu nedenle de artık bu kişiler bankaların kara listesindedirler.

Bankaların kara listesinde bulunan kişiler genellikle bozuk sicil sahibi olan kişilerdir. Kişiler bankalardan almış oldukları krediyi zamanında ödemediği takdirde kara listeye alınırlar. Bu durum da bir daha kredi çekmelerini oldukça zor bir hale getirir.

Bankalar tarafından bozuk sicil olarak belirtilen müşterilerin tekrar kredi çekmesi çin öncelikle tüm kredi borçlarını kapaması gerekmektedir. Bunun üzerinden de 4 ya da 5 yıl gibi süre geçtikten sonra tekrar başvuru yapabilirler.

Etiketler: kırmızı kalem yiyenler kredi çekebilir mi, kırmızı kalem yiyenlere kredi verilir mi, kırmızı kalem yiyen kredi alabilir mi, kırmızı kalem yiyen kredi çekebiliyor mu

0 yorum:

Yorum Gönder

Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir Mi? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir Mi? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir Mi? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir Mi? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir Mi? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.