26 Ekim 2017 Perşembe

İyzilink Nasıl Kullanılır?İyzilink Logosuİyzilink reklamları sayesinde birçok kullanıcı İyzilink'in nasıl kullanıldığını merak ediyor. Bu tüketicilerimiz için tüketicilerin güncel adresi olan finanstan.com'da İyzilink nasıl kullanılır anlatmak istedik. İyzilink kullanmak isteyenler alt kısımdan nasıl kullanıldığını öğrenebilir.

İyzilink Nasıl Kullanılır?

Öncelikle İyzilink platformuna üye olmanız gerekmektedir. İyzilink platformuna üye olduktan sonra tek yapmanız gereken kendinize kısa kısa URL oluşturmaktır.

Peki nedir bu kısa URL? URL bir web sitesinin alan adına ya da alt sayfalarına verilen isimdir. www.finanstan.com bir URL'dir. Bir web sitesinin ana sayfa URL'sidir. Fakat www.finanstan.com/iyzilink-nasil-kullanilir da bir URL biçimidir. Bu da bir alt sayfadır.

İşte İyzilink aracılığı ile kendinize özel alt sayfa URL yapıları oluşturarak satış yapabiliyorsunuz. İyzilink sizlere özel alt sayfa URL'si veriyor ve bu sizin ürününüzün olduğu URL oluyor. Buradan satışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu noktada İyzilink'in görevi kolay bir şekilde ödeme almanızı sağlamak. Birçok ödeme yöntemi ile ödeme almanızı sağlıyor. Kredi kartına taksit gibi birçok avantajı bulunuyor. Bu şekilde kolay satış işlemleri gerçekleştirebiliyor ve ödemelerinizi de kolay alabiliyorsunuz.

Etiketler: iyzilink kullanımı, iyzilink nasıl kullanılır, iyzilink nasıl kullanılıyor, iyzilink kullanma, iyzilinki nasıl kullanırım, iyzilink kullanmak istiyorum, iyzilink ile nasıl satış yapılır

0 yorum:

Yorum Gönder

İyzilink Nasıl Kullanılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İyzilink Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İyzilink Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İyzilink Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İyzilink Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.