27 Ekim 2017 Cuma

İyzilink Güvenli Midir?İyzilink Logoİyzilink kullanarak online ticaret yapmak isteyenlerin direkt olarak sorduğu sorulardan bir tanesi de İyzilink güvenli midir değil midir sorusudur. Sizler için finanstan.com ekibi olarak bu yazımızda İyzilink'in güvenilirlik derecesini anlatacak ve aklınızdaki sorulara çözümler bulmaya çalışacağız.

İyzilink Güvenli Midir?

İyzilink bir sertifika sahibi platformlardandır. Bu da İyzilink'in aslında güvenli olduğunu göstermektedir.

İyzilink'in kullanmış olduğu sertifika PCI DSS sertifikasıdır. Bu sertifika birçok marka tarafından onay verilen bir sertifikadır.

Bu markalar arasında VISA, MASTERCARD, American Express gibi markalar, kuruluşlar yer almaktadır. Birçok kredi kartının VISA ve MASTERCARD olduğunu düşünürsek, İyzilink sistemine onay veren bu marka ve kuruluşları da göz önünde bulundurursak, İyzilink'in güvenli olduğunu söyleyebiliriz.

İyzilink kullanmak isteyenler PCI DSS sertifikasını göz önünde bulundurarak kullanımının güvenli olduğu sonucuna varabilir.

Dilerseniz sizler de bu sertifika hakkında daha fazla bilgi edinmek için inceleme yapabilirsiniz.

Etiketler: iyzilink güvenli mi, iyzilink güvenilir mi, iyzilinke güven olur mu, iyzilink güvenli bir sistem mi, iyzilink güvenilir bir sistem mi, iyzilink sitesi güvenli mi

0 yorum:

Yorum Gönder

İyzilink Güvenli Midir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İyzilink Güvenli Midir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İyzilink Güvenli Midir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İyzilink Güvenli Midir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İyzilink Güvenli Midir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.