24 Ekim 2017 Salı

Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka KartlarıEnpara Mor Kare LogoBanka kartı kullanmak isteyenlerin ilk aklına gelenlerden biri de hesap işletim ücreti almayan banka kartıdır. Hangi banka kartlarının hesap işletim ücreti almadığını bu içeriğimizde size detaylı bir şekilde anlatacağız. Alt kısımdan hangi bankaların kartlarının hesap işletim ücreti almadığını öğrenebilirsiniz.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka Kartları

1- Enpara Kart (Encard)


Enpara kendi bünyesinde yer alan tüketicilerden hesap işletim ücreti almamaktadır. Yalnızca Enpara'ya başvuru yaparsınız ve banka kartınız gelir. Kart için de ayrıca bir ücret ödemesi yapmazsınız. Sadece kartı alıp direkt olarak kullanabilirsiniz. Hem hesap işletim ücreti sorunuyla karşılaşmazsınız hem de Enpara banka kartını alırken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bu da sizi maddi bir yükümlülükten kurtarır.

2- Senin Bankan Kart (Kuveyt Türk)

Kuveyt Türk tarafından yeni geliştirilen bir dijital bankacılık sistemi de Senin Bankan dijital banka sistemidir. Senin Bankan banka kartı kullanırken hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz. Bu sayede sürekli kartınızdan para kesilmiyor. Hesap işletim ücreti almayan banka kartlarından biri de Kuveyt Türk Senin Bankan banka kartıdır diyebiliriz.

Etiketler: hesap işletim ücreti almayan banka kartları, hesap işletim ücreti almayan banka kartları hangileri, hesap işletim ücreti istemeyen banka kartları, hesap işletim ücreti olmayan banka kartları, hesap işletim ücreti kesmeyen banka kartları

0 yorum:

Yorum Gönder

Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka Kartları Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka Kartları bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka Kartları bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka Kartları bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka Kartları bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.