25 Ekim 2017 Çarşamba

Banka Kırmızı Kalem Süresi Ne Kadar?Kırmızı - Beyaz Kırmızı Çizgi YazısıBankalardan kredi işlemleri yürüten tüketiciler genellikle kırmızı kalem yediklerinde kırmızı kalemin ne zaman kalkacağınız, yani süresini merak ediyorlar. Kırmızı kalem ne kadar süre kalır diye merak eden tüketicilerimize biz de banka kırmızı kalem süresi ne kadar diye bir başlık atarak yardımcı olmak istedik.

Banka Kırmızı Kalem Süresi Ne Kadar?

Bankadan kırmızı kalem yediyseniz bunun için net 5 yıl boyunca kırmızı kalemin silinmediğini söyleyebiliriz.

Bankalara borcunu 90 gün ödememiş biri kırmızı kalem yediğinde 5 yıl süre içinde kırmızı kalem silinmez ve 5 yıl beklemesi zorunludur.

Kırmızı kalem yedikten sonra bu borcu ödeseniz dahi 5 yıl boyunca geçmesi gereken bir süre vardır. 5 yıllık süre geçtikten sonra ancak ve ancak bu şekilde kırmızı kalem süresi biter.

Kırmızı kalem süresi banka tarafından başka türlü bitmemektedir. Dilekçe gibi yollar da mevcuttur ama bunlara da ayrıca göz atmak gerekir.


Etiketler: banka kırmızı kalem süresi, banka kırmızı kalem süresi ne kadar, banka kırmızı kalem ne zaman biter, banka kırmızı kalem süresi ne zaman biter, banka kırmızı kalem ne kadar sürer, banka kırmızı kalem süresi ne kadardır

0 yorum:

Yorum Gönder

Banka Kırmızı Kalem Süresi Ne Kadar? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Banka Kırmızı Kalem Süresi Ne Kadar? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Banka Kırmızı Kalem Süresi Ne Kadar? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Banka Kırmızı Kalem Süresi Ne Kadar? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Banka Kırmızı Kalem Süresi Ne Kadar? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.