26 Ekim 2017 Perşembe

Akbank Smsle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Akbank Smsle Örnek Kredi Başvurusu GörseliAkbank smsle kredi yolunu deneyen tüketiciler için Akbank smsle kredi başvurusu nasıl yapılır anlatmak istedik. Finanstan.com'a Akbank Smsle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır diye bir başlık atarak alt kısımda Akbank smsle kredi başvurusu nasıl yapılır anlattık. Merak ettiklerinizi yorum kısmından bize iletirseniz cevaplayacağız.

Akbank Smsle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank smsle kredi başvurusu yapmak için şu adımları izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle eğer bir vodafone ya da avea (türk telekom) operatörü kullanıyorsanız bu numaraya mesaj atarak Akbank smsle kredi başvurusu yapabilirsiniz: kredi başvuru yazıp 0532 750 25 25 numarasına sms gönderin.

Eğer vodafone ya da avea (türk telekom) operatörlerinden birini değil de Turkcell kullanıyorsanız o zaman Akbank smsle kredi başvurusu yapmak için bu numara sms atmanız gerekmektedir: kredi bir boşluk T.C kimlik numarası yazıp 4425'e sms gönderin.

Operatörünüz Turkcell, Avea ya da Vodafone, hangisi olursa olsun bu şekilde Akbank smsle kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Akbank smsle kredi başvurusu yapmak için izlemeniz gereken yol tam olarak budur.

Eğer Akbank smsle kredi ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa sitemizin yorum kutusu aracılığı ile Akbank smsle kredi hakkında dileğiniz soruyu bizlere iletebilir ve cevabını alabilirsiniz.

Akbank smsle kredi başvurusu yapamayanlar yine alt kısımdaki yorum kutusundan bizlere sorunlarını yorum atarak yorum alabilir.

Herkesin Akbank smsle kredi başvurusu yapabilmesi ve sonuç alabilmesi için elimizden geleni yapacağız...

Etiketler: akbank smsle kredi, akbank smsle kredi başvurusu, akbank smsle kredi başvuru nasıl yapılır, akbank smsle kredi başvurusu yapma, akbank mesajla kredi başvurusu, akbank mesajla kredi başvurusu nasıl yapılır

8 yorum:

 1. merhaba ben akbank smsle kredi başvurusu yapmak istiyorum ve akbanka sms atıp smsle kredi başvurusu yapabiliyorum. ama akbank bana olumsuz dönüş yapıyor. akbank smsle kredi başvurusundan nasıl olumlu sonuç alabilirim? bunun bir yolu var mıdır acaba? akbank smsle kredi başvurumun olumlu sonuçlanmasını istiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, adınıza "smsle kredi" yazdığınız için adınızla hitap edemiyorum.

   Akbank ya da diğer bankalar smsle kredi sonuçlandırması yaparken birçok şarta göz atmaktadır.

   Akbank'a smsle kredi başvurusu yaptıktan sonra belirli bir gelirinizin olup olmadığı, sigortanız, üzerinizdeki taşınmaz varlıklar ve başka başka birçok kritere de göz atar.

   Akbank smsle kredi başvurusu yaptıktan sonra olumlu sonuçlanmasını istiyorsanız üstteki bilgileri net bir şekilde anlamanız ve bu bilgiler ışığında belirli bir gelir, sigorta, üzerinizde taşınmaz gibi kriterleri de yerine getirmeniz gerekir.

   Akbank smsle kredi başvurularında sadece sigorta, çalışma durumu gibi kriterler de ele alınabilmektedir.

   Eğer çalışıyorsanız Akbank smsle kredi başvurusu yapmadan önce sigortanızın yapılmış olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

   Bu tür şeyleri yerine getirerek akbank smsle kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

   Sil
 2. slm ben akbank smsle kredi başvurusu yaptım ama olumsuz sonuçlandı. Akbank smsle kredi başvurum nasıl olumlu sonuçlanır acaba? Akbank neden smsle kredi başvurumu olumsuz sonuçlandırdı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mevlüt.

   Akbank smsle kredi sonuçlarının hepsi olumlu sonuçlanacak diye bir kaide yoktur ne yazık ki.

   Akbank smsle kredi başvurunuzdan hemen sonra birçok kriteri inceler.

   Akbanka giden smsle kredi başvurunuzdan hemen sonra düzenli bir gelirinizin olup olmadığı, sigortanızın var olup olmadığı gibi konular incelenir.

   Bunların dışında oturduğunuz evin ya da bindiğiniz aracın mülkiyeti gibi kriterlere de bakabilirler.

   Akbank bütün bunları değerlendirdikten sonra geri dönüş yapar ve bu ya olumlu ya da olumsuz olur.

   Geçmişe dönük borçlarınızı ödememeniz, bankanın sizi kara listeye alması gibi durumlarda da Akbank'a yaptığınız smsle kredi başvurusu olumsuz sonuçlanabilir.

   Sil
 3. Neslihan Kırkağaç26 Ekim 2017 20:20

  Akbank smsle kredi başvurum olumlu sonuçlandı ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Neslihan Hanım.

   Akbank smsle kredi başvurunuz olumlu sonuçlandıysa tek yapmanız gereken bir Akbank şubesine gitmek ve olumlu sonuçlanan smsle kredi başvurunuzdan bahsetmek.

   Herhangi bir Akbank şubesine gittikten sonra olumlu olarak sonuçlanan smsle kredi başvurunuzu aktarırsanız onlar size yardımcı olacaktır.

   Sitemize yine uğramanız dileğiyle.

   Sil
 4. Merhaba ev hanımıyım smsle kredi başvurusu yapabilirmiyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayşenur Hanım merhabalar.

   Smsle kredi başvurusu yapmak için Akbank ev hanımı olmanızı da göz önüne alıp değerlendirecektir.

   Fakat eğer evde bir iş yapıyor ve sigorta sahibiyseniz, belirli bir para kazanıyorsanız, ev hanımı olma durumunuzu bu şekilde gerçekleştiriyorsanız, tabii ki de smsle kredi başvurusu sonucunuz olumlu ya da olumsuz sonuçlanabilir.

   Akbank smsle kredi başvuruları herkes tarafından yapılabilmektedir.

   Ama belli şartları sağlayanlar olumlu sonuç almaktadır.

   Bunları da göz önünde bulundurarak Akbank smsle kredi başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

   Sil