16 Eylül 2017 Cumartesi

Yanlış Hesaba EFT Yapınca Banka Para Keser Mi?EFT GörseliTüketiciler EFT işlemleri yaparken zaman zaman yanlış hesaba para transferi yapıyor ve soruyorlar. Banka yanlış hesaba eft yapınca para kesiyor mu kesmiyor mu diye aratıyorlar. Birçoğu yanlış hesaba eft yapmak durumunda kaldığı için onlar için işler oldukça değişiyor. Para kesilip kesilmediğini merak ediyorlar.

Yanlış Hesaba EFT Yapınca Banka Para Keser Mi?

Yanlış hesaba EFT yapmanız durumunda banka EFT komisyonu alır. Aldığı bu ücreti birçok banka geri vermez çünkü EFT işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

Yanlış bir hesaba para göndermiş olsanız dahi, EFT işlemini gerçekleştirdiğiniz için komisyonunu almış olur. Sizin parayı yanlış gönderip göndermemeniz birçok bankanın genel tavrını bozmaz ve aldıkları komisyonu size geri ödemezler.

Bu sebeple EFT yaparken dikkatli olmalısınız. Yalnızca bir şekilde EFT'nizi iptal ederek paranızı sıfır kayıpla geri alabilirsiniz.

O da saat beşten sonra yaptığınız ve talimat olarak bekleyen transferlerdeki EFT işlemlerinizdir. Bu işlemler henüz gerçekleşmediği için iptal edip sıfır kayıpla paranızı geri alabilirsiniz.

Etiketler: yanlış hesaba eft yapınca komisyon kesilir mi, yanlış hesaba eft yapınca banka para keser mi, yanlış hesaba eft yapınca para kesintisi olur mu, yanlış hesaba eft yapınca banka komsiyon alır mı

0 yorum:

Yorum Gönder

Yanlış Hesaba EFT Yapınca Banka Para Keser Mi? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Yanlış Hesaba EFT Yapınca Banka Para Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Yanlış Hesaba EFT Yapınca Banka Para Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Yanlış Hesaba EFT Yapınca Banka Para Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Yanlış Hesaba EFT Yapınca Banka Para Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.