16 Eylül 2017 Cumartesi

Papara'da Komisyonsuz EFT Nasıl Yapılır?Papara LogoPapara elektronik para kuruluşu, kuruluşu itibari ile EFT ve Havale işlemlerinde zaten komisyon almamaktadır. Fakat bankalar arası EFT işlemi yaparken Papara'yı kullanarak nasıl komisyonsuz işlem yapacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Öncelikle bir adet Papara hesabına ve iki adet banka hesabına ihtiyacınız olacak.

Cuma günü saat 17.00'ı geçse bile diğer banka hesabınıza paranızın yer aldığı banka hesabından komisyonsuz EFT yapabileceksiniz.

Öncelikle papara hesabı açıp banka hesabınızdaki parayı Papara'ya yüklemelisiniz. Bu bağlantıda bunu detaylı bir şekilde anlatmıştık.

Bu bağlantıyı inceledikten sonra tekrar yazımızı okumaya devam etmenizi rica ediyoruz. Çünkü Papara'dan para çekmek ve Papara'ya para yüklemek için bazı işlemler mevcut. Bunlar önemlidir.

Daha sonra yüklediğiniz Papara bakiyesini diğer banka hesabınıza çekeceksiniz. Papara hesabınızdan nasıl para çekebileceğinizi de bu bağlantıda anlatmıştık.

Böylece iki banka hesabınız arasında EFT ücreti vermeden, hatta haftasonu olsa bile para yükleme ve çekme işlemi yapabilirsiniz.

Komisyon almaz. Çünkü iki banka da aynıdır ve Papara para gönderim işlemlerini ücret talep etmeden gerçekleştirdiği için komisyon ödemek zorunda kalmazsınız.

Etiketler: papara komisyonsuz eft yapma, papara komisyonsuz eft nasıl yapılır, papara bankalar arası komisyonsuz para transferi, papara bankalar arası komisyonsuz eft yapma, papara bedava eft nasıl yapılır

0 yorum:

Yorum Gönder

Papara'da Komisyonsuz EFT Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Papara'da Komisyonsuz EFT Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Papara'da Komisyonsuz EFT Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Papara'da Komisyonsuz EFT Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Papara'da Komisyonsuz EFT Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.