17 Eylül 2017 Pazar

Papara Para Yükleme Yolları Nelerdir?Papara LogoPapara para yükleme yolları arayanlar için bu içeriğimizde Papara'ya nasıl para yükleyebileceğinizi ve bu para yükleme yollarının neler olduğunu anlatacağız.

Papara Mobil Bankacılıktan Para Yükleme

Papara'ya bankanızın mobil bankacılık aracığı ile para yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bankanızın mobil uygulamasını indirdikten sonra Papara hesabınızdan para yükle seçeneğini kullanmak ve buradan bankanızı seçtikten sonra yükleme yapmak. İşte işlem bu kadar basit. Referans kodu vermesi halinde referans kodunu da açıklamaya yazarsanız mobil bankacılıktan paranızı Papara'ya gönderdikten sonra Papara'dan gönderdiğiniz miktarı yazıp bildirimde bulunmanız gerekiyor.

Papara İnternet Bankacılığından Para Yükleme

Papara'ya bankanızın internet bankacılığı aracılığı ile de para yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan bir adet bilgisayar ve internettir. İnternet tarayıcınız üzerinden Papara sitesine girdikten sonra Para Yükleme seçeneğini seçiyorsunuz. Daha sonra yüklemek istediğiniz miktarı yazıyorsunuz. İşleme devam ediyorsunuz. Size bir referans kodu veriyor. Bu referans kodunu internet bankacılığınızdan Papara'ya para gönderirken açıklama kısmına yazıyorsunuz. Size verdiği IBAN'a referans kodunu açıklamaya girdikten sonra bakiyenize eklenmesi gereken kadar parayı yazmanız ve işleme devam etmeniz yeterli olacaktır.

Papara ATM'den Para Yükleme

Papara'ya ATM aracılığı ile para yüklemek için Papara'nın ortak olarak çalıştığı bankaları bilmelisiniz. Daha sonra Papara'nın ortak olarak çalıştığı bir bankanın ATM'sinden kartsız işlemleri kullanarak Papara hesabınıza para yükleme işleminizi yapabilirsiniz.

Etiketler: papara atmden para yükleme, papara internetten para yükleme, papara mobil bankacılıktan para yükleme, papara internet bankacılığından para yükleme

0 yorum:

Yorum Gönder

Papara Para Yükleme Yolları Nelerdir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Papara Para Yükleme Yolları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Papara Para Yükleme Yolları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Papara Para Yükleme Yolları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Papara Para Yükleme Yolları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.