16 Eylül 2017 Cumartesi

Papara Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?Papara LogoPapara üzerinden para işlemleri yürüten tüketiciler sıklıkla Parapara'nın avantajlarını sormaktadır. Bu yazımızda sizlerle Papara şirketinin avantajlarından bahsedeceğiz. Umarım işinize yarayan bir başlık olur diyelim ve avantajlarından bahsedelim.

Normal şartlarda bankadan bir hesap açtığınız zaman hesap işletim ücreti ya da EFT / Havalet işlemi yaptığınızda komisyon alır. Bu sebeple de EFT / Havale işlemlerine artı olarak hesap işletim ücreti ödemek durumunda kalırsınız.

Papara bunun önüne geçmiş ve EFT / Havale ücreti ödetmeyen bir sistemdir. Papara sayesinde ne hesap işletim ücreti ödersiniz; ne de EFT / Havale ücreti. Yalnızca kullandığınız ay sizden 1-2 TL kullanım ücreti alır. Fakat kullanmazsanız bunu da almaz.

Papara'nın bir başka avantajı da Papara üzerinden tüm bankaların ATM'lerinden para çekebilmeniz ve hiçbir komisyon ödememenizdir. Papara kartınızı hangi ATM'ye takarsanız takın para çektiğinizde komisyon ödemeniz mümkün olmayacaktır.

Bu da ATM arama derdinize son verir ve en yakın ATM'den Papara hesabınız aracılığı ile para çekebilir, para yükleyebilirsiniz.

Papara aynı zamanda EFT yaptığınızda ödediğiniz komisyonun da önüne geçer. Ziraat Bankası hesabınız var diyelim ve Finansbank'a EFT yapacaksınız, paranızı komisyonsuz bir şekilde havale ile Papara'ya atıp, oradan da Finansbank hesabınıza atarak boş yere komisyon ödemek zorunda kalmazsınız.

Böylece minimum komisyonla banka işlemleri yürütürsünüz.

Etiketler: papara özellikleri, papara özellikleri nelerdir, papara avantajları, papara avantajları nelerdir, papara faydaları, papara faydaları nelerdir

0 yorum:

Yorum Gönder

Papara Özellikleri ve Avantajları Nelerdir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Papara Özellikleri ve Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Papara Özellikleri ve Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Papara Özellikleri ve Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Papara Özellikleri ve Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.