16 Eylül 2017 Cumartesi

Papara Ne İşe Yarar?Papara Elektronik Para Kuruluşunun Logosu, SimgesiPapara kullanmanın ne işe yaradığını merak edenlere özel olarak Finanstan.com'un bu içeriğinde Papara'nın ne işe yaradığını anlatacağız. Peki ne işe yarar bu Papara?

Papara tam olarak para dönüştürmeye, çekmeye, yüklemeye ve alışveriş yapmaya yaramaktadır. Elektronik bir para kuruluşu olan Papara, bankalar arası EFT işlemlerinde cuma cumartesi pazar gibi paranın hesaba geçmemesi sorununu ortadan kaldırır.

Diyelim ki İş Bankası hesabınızdan Papara'ya para attınız ve Ziraat bankası hesabınıza çekmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken Papara'ya sizin adınıza olan Ziraat Bankası hesabınızı eklemek ve para çekme bölümünü kullanmak.

Böylece İş Bankası hesabınızdan komisyonsuz olarak Papara İş Bankası hesabına para göndermiş olur; aynı şekilde komisyonsuz olarak Ziraat hesabınıza para çekmiş olursunuz.

Papara bütün bunların yanı sıra bütün ATM'lerden hiçbir komisyon talep etmeden para çekmenize olanak sağlamakta ve 13 yaş üzerindeki herkese sistemini kullandırtmaktadır.

Papara sayesinde EFT / Havale ücreti de ödemezsiniz. Yalnızca kullandığınız aylarda 1-2 TL kullanım yaptığınız için ücret alır sizden.

Papara bütün bu işlere yaramaktadır. Kullanılması mantıklı olan bir para kuruluşudur.

Etiketler: papara ne işe yarar, paparanın işlevi, papara neye yarar, paparanın yararı nedir, papara kullanılmalı mı, papara ne iş yapar

0 yorum:

Yorum Gönder

Papara Ne İşe Yarar? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Papara Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Papara Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Papara Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Papara Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.