17 Eylül 2017 Pazar

Papara EFT Ücreti Keser Mi?Papara Kırmızı Beyaz LogoPapara kullanan arkadaşların merak ettiği bir diğer konu da Papara EFT ücreti alır mı almaz mı konusudur.

Papara kullanırken zaten kullanıcılar arası para transferine izin vardır. Başka hesaplara para transferi yapabilmeniz için paranızı kendi banka hesabınıza çekerek başka bir hesaba para gönderimi yapabilirsiniz.

Papara'ya para yüklerken ya da Papara'dan para çekerken hiçbir şekilde komisyon ödemezsiniz. Çünkü Papara bu işlemleri aynı bankalar üzerinden gerçekleştirir, çapraz işlem yapar ve sizlerden komisyon almadan paranızı gönderir.

Diyelim ki kendi banka hesabınız Ziraat Bankası ve İş Bankası hesabınız da var. Paranız Papara'da ve İş Bankası hesabı olan birine para göndereceksiniz. Oysa İş Bankası hesabınızda para kalmamış.

Bu durumda yapmanız gereken Papara'dan paranızı İş Bankası hesabına çekmek ve oradan havale yapmaktır. Böylece EFT yapmamış ve komisyon da ödememiş olursunuz.

Aynı şekilde eğer paranız banka hesabında varsa ama Papara'da yoksa o zaman paranızı Papara'ya atarak Papara üzerinden komisyon ücreti ödemeden yine kendi hesabınıza sıfır kesinti ile paranızı çekebilirsiniz.

Etiketler: papara eft ücreti, papara eft ücreti alır mı, papara eft ücreti keser mi, papara eft komisyonu keser mi, papara eft komisyonu var mı, papara eftlerde ücret kesinti yapar mı

0 yorum:

Yorum Gönder

Papara EFT Ücreti Keser Mi? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Papara EFT Ücreti Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Papara EFT Ücreti Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Papara EFT Ücreti Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Papara EFT Ücreti Keser Mi? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.