16 Eylül 2017 Cumartesi

Papara Card İle Hangi ATM'den Para İşlemleri Yapılır?Papara LogosuSitemiz Finanstan.com olarak sizlere bu içeriğimizde Papara Card ile hangi ATM'lerden para çekebileceğinizi yazacağız. Umarım işinize yarayan başlıklardan biri daha olur. Tüm okurlarımıza sevgiyle...

Papara Card İle Hangi ATM'den Para İşlemleri Yapılır?

Papara card ile tüm ATM'lerden para işlemleri yürütebilirsiniz. Papara elektronik para kuruluşu tüm bankalarla anlaşmalıdır ve hangi bankanın ATM'sinden para yüklerseniz yükleyin 5 TL, komisyon almamaktadır.

İstediğiniz banka ATM'sini kullanabilirsiniz. Para yüklemenin yanı sıra yine 5 TL, komisyon ile para çekme işlemi de yapabilirsiniz. Yine bunun için de tüm ATM'leri kullanmanız mümkündür.

Papara size en yakın olan ATM aracılığı ile ATM arama derdinize son vermekte ve her ATM aracılığı ile para işlemlerini yürütebilmenize olanak sağlamaktadır.

Papara sisteminin tek kötü özelliği ise para çekme ve yükleme işlemi yaptığınızda 5 TL ücret talep etmesidir. EFT işlemleri ücretsizdir. ATM para yükleme, çekme işlemleri ücretlidir.

Etiketler: papara card hangi atmden para çeker, papara card ile nerden para çekilir, papara card ile nasıl para çekerim, papara card ile para çekme yolları, papara card ile hangi atmden para çekilir, papara card ile hangi atmden para yüklenir

2 yorum:

 1. lütfen eksik ve yanlış bilgi vermeyelim, papara kart ile tüm atm lerden para çekibilirsiniz ancak 5tl komisyon ödemeniz lazım miktar ne olursa olsun 5tl değişmez. Papara kart üzerinden asla ve asla yükleme yapılmıyor. Sadece alışveriş ve para çekmede kullanabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba "Adsız" kullanıcı.

   Yazmış olduğunuz yorum doğrultusunda içeriğimiz incelenmiş olup verdiğiniz bilgilere göre düzenlenmiştir.

   Finanstan.com ekibindeki editörlerimizden birinin hatasıdır. Kusurumuza bakmamanız dileğiyle.

   Yorum yapıp bize bildirdiğiniz için çok teşekkür ediyor, iyi günler diliyoruz.

   Sevgilerimizle.
   Finanstan.com ekibi.

   Sil