16 Eylül 2017 Cumartesi

Karttan Otomatik Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?Vektörel Para Ödeme ResmiTeknolojinin gelişmesiyle birlikte tüketiciler artık fatura ödeme merkezlerinden değil; banka kartlarından, kredi kartlarından fatura ödeme talimatı vererek, otomatik fatura ödemesi yapmak ve yorulmamak istiyor. Durum böyle olunca karttan otomatik fatura ödemesi nasıl yapılır diye merak ediyorlar. Bu başlığımızda karttan otomatik fatura ödemesi nasıl yapılır, bunu anlatacağız.

Karttan Otomatik Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Karttan otomatik fatura ödemesi yapmak için öncelikle kartınızın internet bankacılığına girmeniz gerekmektedir. Hangi bankanın kartını kullanıyorsanız o bankanın internet bankacılığına girerek, talimat işlemlerine bakmalısınız. Talimat işlemleri genel olarak para transferlerinin yer aldığı kısımda bulunur.

Bu kısımdan otomatik para transferi işlemi ya da otomatik ödemeler gibisinden bir bağlantıya girerek, fatura numaralarınızı yazıp fatura geldikçe otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken para transferlerimden otomatik ödeme talitmalarının nerede olduğunu bulmaktır.

Bankanızın internet bankacılığı aracılığı ile bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hemen hemen her bankada işlem sırası bu şekildedir. Benzer bir işlem sırası olduğu için her banka için geçerli bir başlık oldu.

Etiketler: karttan otomatik fatura ödeme, karttan otomatik fatura ödeme nasıl yapılır, kredi kartından otomatik fatura ödeme, kredi kartından otomatik fatura ödeme nasıl yapılır, banka kartından otomatik fatura ödeme, banka kartından otomatik fatura ödeme nasıl yapılır

0 yorum:

Yorum Gönder

Karttan Otomatik Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Karttan Otomatik Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Karttan Otomatik Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Karttan Otomatik Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Karttan Otomatik Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.