17 Eylül 2017 Pazar

Kampüs Kartın Avantajları Nelerdir?Ziraat Bankası Kampüs Kart ResmiKampüs kart kullananların avantajlarını bilmek istediği çok aşikardır. Bundan dolayı sizlerle Finanstan.com'da kampüs kartın avantajlarına dair bir başlık attık ve kampüs kartların avantajlarını açıklamak istedik.

Kampüs kartın avantajlarından ilki attığınız kadar parayı kullanabilmenizdir. Kampüs kartlar kredi kartları gibi taksit ya da harçlık avans özelliklerine sahip olmazlar. Bu sebeple de olmayan parayı kullanıp borca girmezsiniz. Kredi kartlarının ekstreleri geldiğinde ödenirken bir banka kartı olan kampüs kartın ekstresi ödenmez. Zaten olan parayı harcadığınız için ekstreyi aynı an içerisinde ödemiş olursunuz. Bu da boşa harcamalarınızı engeller.

Kampüs kart kullananların bir diğer avantajı ise aynı üniversitede okuyanların birbirine para göndermesi durumunda havale yapmaları ve böylece komisyon ödememeleridir. Aynı bankalar arası havale işlemlerinde işlem komisyonu alınmaz. Bu sebeple de boş yere para harcamamış olursunuz.

Kampüs kart avantajlarından bir diğeri ise hesabınıza yüklediğiniz bakiyeyi market pos alışverişlerinde, giyim alışverişlerinde ve daha fazlasında da kullanabiliyor olmanızdır. Kampüs kart sayesinde üzerinizde para taşımanıza gerek yoktur. Tüm alışveriş işlemlerinizi kartınız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu da hem güvenli alışveriş hem de paranızı korumaya yarar. Çünkü bir insan kampüs kartınızı ele geçirse bile SMS'e gelen şifreyi bilmediği için paranızı kullanamaz, alışveriş yapamaz. Avantajları bunlar olan kampüs kartlar her üniversite öğrencisine sunulmakta ve kullanıp kullanmamak öğrencilerin kendisine kalmaktadır.

Etiketler: kampüs kartın avantajları, kampüs kartın avantajları nelerdir, kampüs kartın faydaları, kampüs kartın faydaları nelerdir, kampüs yararlı mıdır, kampüs kart kullanılmalı mıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Kampüs Kartın Avantajları Nelerdir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kampüs Kartın Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Kampüs Kartın Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Kampüs Kartın Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Kampüs Kartın Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.