16 Eylül 2017 Cumartesi

Kampüs Kart Ne İşe Yarar?Ziraat Bankası Kampüs Kart
Kampüs kart çeşitli bankalarla anlaşmalı olarak üniversitenin verdiği bir banka kartıdır. Bu kart birçok işe yaramaktadır.

Üniversitede öğrenciyseniz okula giriş çıkışlarda öğrenci kartınız olarak gösterebilir ve giriş çıkış yapabilirsiniz.

Bunun dışında kampüs kartınız hangi banka ile anlaşma halindeyse o bankadan para gönderim, çekim işlemleri de yürütebilirsiniz.

Kampüs kartınız aracılığı ile internet bankacılığı kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanmak için direkt deneme yapabilirsiniz. Eğer işlem izniniz yoksa müşteri hizmetleri aracılığı ile internet bankacılığı hizmetini açtırabilirsiniz.

Öte yandan kampüs kart internet alışverişlerinde de kullanılmaktadır. Pos alışverişlerinizde yine kampüs kartınızı kullanabilirsiniz. Kampüs karta yüklediğiniz kadar para harcarsınız. Her kampüs kart bir vadesiz TL hesabı ile bağlantılı çalışır.

Kampüs kartlar banka kartlarıdır ve tek farkları kredi kartı gibi kullanılmıyor olmalarıdır. Olduğu kadar para kullanımına izin vermektedir.

Kampüs kartınız aracılığı ile bankanızın mobil uygulamasını da kullanabilir, hesabınızdan EFT, havale işlemleri yapabilirsiniz.

Yine aynı şekilde hesabınıza EFT ve havale ile para gönderimi yapılabilir. Kampüs kartın içine para yüklediğiniz sürece sorunsuz olarak kullanmanız mümkündür.

Etiketler: kampüs kart ne işe yarar, kampüs kart ne işe yarıyor, kampüs kart ne için kullanılır, kampüs kartla neler yapılır, kampüs kartın kullanımı

0 yorum:

Yorum Gönder

Kampüs Kart Ne İşe Yarar? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kampüs Kart Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Kampüs Kart Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Kampüs Kart Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Kampüs Kart Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.