16 Eylül 2017 Cumartesi

Kampüs Kart Hesap İşletim Ücreti Var mı?Kampüs Kart Ziraat BankasıKampüs kartlar üniversitelerin anlaşmalı olduğu bankalar tarafından verilen öğrenci kartlarıdır. Dolayısıyla almış olduğunuz herhangi bir kampüs kartın hesap işletim ücreti olması gibi bir durum söz konusu değildir.

Üniversiteler bankalarla anlaşırken hesap işletim ücretini de konuşmakta ve bu kartların öğrencilere verileceğini söylemektedirler.

Kampüs kartlara para atmamanız durumunda herhangi bir şekilde kullanımınız söz konusu olamaz. Kampüs kartlara para yükleme ve para çekme işlemi yaptığınızda kullanımınız artmaktadır.

Bu durumda bile hesap işletim ücreti gibi bir ücret söz konusu değildir. Kampüs kartlara hiç para yüklemeseniz ya da yüklediğiniz parayı hiç çekmeseniz bile herhangi bir sorunla karşılaşmamaktasınız.

Öğrenciliğiniz bitene kadar kampüs kart hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Öğrenciliğiniz bittikten sonra kartınızı yenileme durumunuz söz konusu olabilir.

Kartın tarihi geçtiğinde ya da kartınızı kaybettiğinizde bankanıza gidip bunu belirtince, artık üniversitede kaydınız yoksa kartınız değiştirilir. Bunun sebebi ise bankaların yalnızca öğrencilik süresince kampüs kart vermeleridir.

Etiketler: kampüs kart hesap işletim ücreti, kampüs kart hesap işletim ücreti ne kadar, kampüs kart hesap işletim ücreti kaç tl, kampüs kart hesap işletim ücreti kaç lira, kampüs kart hesap işletim ücreti var mı

0 yorum:

Yorum Gönder

Kampüs Kart Hesap İşletim Ücreti Var mı? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kampüs Kart Hesap İşletim Ücreti Var mı? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Kampüs Kart Hesap İşletim Ücreti Var mı? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Kampüs Kart Hesap İşletim Ücreti Var mı? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Kampüs Kart Hesap İşletim Ücreti Var mı? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.