16 Eylül 2017 Cumartesi

Enpara Günlük Birikim Hesabının Özellikleri Nelerdir?Enpara LogoEnpara günlük birikim hesabı kullanmak isteyenler birikim hesabının özelliklerini merak ediyor. Bu bağlantıda birikim hesabının ne olduğunu açıklamıştık fakat sizler için bir de birikim hesabının özellikleri nelerdir bunu ele almak istedik. Alt kısımdan Enpara günlük birikim hesabının özelliklerini okuyabilirsiniz.

Enpara Günlük Birikim Hesabının Özellikleri Nelerdir?

Enpara günlük birikim hesabında faizler saat 05.00'dan sonra mutlaka hesabınıza yansır. Çünkü günlük olarak bakiyeye ekleme yapmaktadır.

Enpara günlük birikim hesabınızdan gece 23.00'dan 05.00'a kadar para çekemezsiniz. Fakat gün içerisinde aldığını faiz miktarını ya da ana paranızı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

23.00'dan sonra paranız faiz işlemine girmektedir. Yani 23.00'dan sonra hesabınızda ne kadar para varsa o kadar işlem görmektesiniz ve aldığınız faiz de bu orantıda artmaktadır.

Enpara günlük birikim hesabınızdan hesaplar arası transfer işleminizi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara günlük birikim hesabını kullandığınız sürece hiçbir şey yapmadan hesabınızda olan paradan faiz elde etmeye devam edersiniz.

Etiketler: enpara günlük birikim hesap özelliği, enpara günlük birikim hesap özellikleri, enpara birikim hesabı özellikleri, enpara faiz hesabı özellikleri, enpara faiz hesabı özelliği nedir

0 yorum:

Yorum Gönder

Enpara Günlük Birikim Hesabının Özellikleri Nelerdir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Enpara Günlük Birikim Hesabının Özellikleri Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Enpara Günlük Birikim Hesabının Özellikleri Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Enpara Günlük Birikim Hesabının Özellikleri Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Enpara Günlük Birikim Hesabının Özellikleri Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.