16 Eylül 2017 Cumartesi

Enpara Günlük Birikim Hesabının Avantajları Nelerdir?Enpara Mor LogoEnpara günlük birikim hesabı kullanmaya henüz başlamayan ya da yeni bir Enpara karta sahip olan birçok tüketicinin ilk merak ettiği konulardan biri de enpara günlük birikim hesabının avantajlarının neler olduğudur. Finanstan.com'daki bu başlık altında bu konuyla ilgili sizleri bilgilendirmeye karar verdik.

Enpara günlük birikim hesabınız varsa gün içerisinde hesabınızda ne kadar para varsa, bu paraya orantılı olarak faiz kazanırsınız. Ayın Enparalısı olmanız durumunda bu faiz miktarı %10'a kadar çıkmaktadır.

Birikim hesabınızda kazandığınız faiz paralarını gün içerisinde kullanma imkanına sahipsiniz. Direkt birikim hesabınız üzerinden değil de Vadesiz TL hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz.

Enpara günlük birikim hesabı günün belli başlı saatlerinde para çekme - yükleme işlemlerine kapalıdır. Bu saatler 23:00 - 05.00 arasıdır. Bu saatler dışında birikim hesabınızdaki ana paranızı ve faizinizi kullanabilirsiniz. Faiz gelirinizin yanı sıra birikim hesabınızın ana parasını da gün içerisinde kullanabilmeniz, paranızı Enpara'nın birikim hesabında tutmanızın mantıklı olduğunu gösterir.

Durduk yere her gün bakiyeniz yükselir ve durduk yere yükselen bu bakiyenizi her gün harcamanız mümkündür. Enpara birikim hesabının en büyük avantajı budur. Bunun dışında pos alışverişleri ve internet alışverişleri yapabilirsiniz. Bu hesabı değil de Vadesiz hesabı kullanarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sadece gün sonunda mobil uygulamadan telefonuna aktarmanız yeterli olacaktır.

Etiketler: enpara birikim hesabının avantajları, enpara günlük birikim hesabının avantajları, enpara birikim hesabının avantajları neler, enpara günlük birikim hesabının avantajları neler

0 yorum:

Yorum Gönder

Enpara Günlük Birikim Hesabının Avantajları Nelerdir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Enpara Günlük Birikim Hesabının Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Enpara Günlük Birikim Hesabının Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Enpara Günlük Birikim Hesabının Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Enpara Günlük Birikim Hesabının Avantajları Nelerdir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.