16 Eylül 2017 Cumartesi

Enpara Günlük Birikim Hesabı Nereden Açılır?Enpara Mor LogoEnpara kullananlar günlük birikim hesabı ile faiz geliri elde edebileceklerini öğrendikten sonra birikim hesabı nereden açılır diye merak ediyorlar. Çünkü Enpara'da herhangi bir şube yok. Bu da Enpara işlemlerini şubesiz halletmeyi gerektiriyor. Bu içeriğimizde Enpara günlük faiz veren birikim hesabı nasıl açılır onu anlatacağız.

Enpara'nın mobil uygulamasını Google Play'a Enpara yazarak indirmeniz gerekmektedir. Çünkü Enpara günlük birikim hesabı mobil uygulama üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde açılabilmektedir.

Enpara mobil uygulamasını indirdikten sonra T.C kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek Enpara'ya giriş yapmalısınız.

Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken "Hesaplarım" sekmesine tıklamak ve karşınıza çıkan ekranın en alt kısmından "Hesap Aç" butonunu kullanmak.

Hesap aç butonuna tıkladıktan sonra size ne hesabı açmak istediğinizi sorar. Bir birikim hesabını TL olarak açmanız yeterli olacaktır.

Başka bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Birikim hesabınız direkt olarak açılır ve paranızı oraya atıp faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem de günlük olarak kazandığınız faiz bakiyenize yansır!

Etiketler: enpara birikim hesabı nereden açılır, enpara birikim hesabı nereden açılıyor, enpara günlük faiz hesabı nereden açılır, enpara günlük faiz hesabı nereden açılıyor, enpara günlük birikim hesabı nereden açılır

0 yorum:

Yorum Gönder

Enpara Günlük Birikim Hesabı Nereden Açılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Enpara Günlük Birikim Hesabı Nereden Açılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Enpara Günlük Birikim Hesabı Nereden Açılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Enpara Günlük Birikim Hesabı Nereden Açılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Enpara Günlük Birikim Hesabı Nereden Açılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.