16 Eylül 2017 Cumartesi

Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne Kadar Kazandırır?Finansbank - Enpara LogosuEnpara günlük birikim hesabının ne kadar kazandırdığını merak ediyorsanız alt kısımda yazdığımız bilgiler tam size göre. Finanstan.com ailesi olarak bu yazımızda Enpara günlük birikim hesabının ne kadar kazandırdığını ele alacağız.

Enpara günlük birikim hesabının faiz oranı %10'dur. Bu miktarı buraya yazdığımız tarih 16.09.2017'dir. Bu rakam değişiklik gösterebilir. Bu yüzden tarihi de belirtmek istedik.

Eğer ayın enparalıysanız bu miktar %10'dur. Değilseniz bu miktarda %1'lik bir düşüş olur fakat ayın enparalısı olmak zor değildir.

Hesabınıza 100 TL'lik para giriş çıkışı yapıp, fatura ödemeniz ya da ATM'den para çekip para yüklemeniz durumunda ayın enparalısı olarak işlem görmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca ayın enparalısı siteminde 25 yaşından küçükseniz 5 adet işlemi gerçekleştirmek yerine bir adet işlemi gerçekleştirmeyip kalan 4 işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

Diyelim ki hesabınızda 1000 TL var. O zaman aylık 7-10 TL arası bir kazancınız olur. Hesabınıza 10.000 TL olması durumunda 70-100 TL sabit geliriniz olur. Bunu günlük olarak ele aldığınız zaman günlük 2-3 TL arası hiçbir şey yapmadan para kazanırsınız. İşte Enpara tam olarak bu miktarlarda paralar kazandırmaktadır.

Etiketler: enpara birikim hesabı ne kadar kazandırır, enpara günlük birikim hesabı ne kadar kazandırır, enpara birikim hesabı kaç tl kazandırır, enpara birikim hesabı kaç paraya kaç para kazandırır, enpara birikim hesabı ne kadar faiz kazandırır

0 yorum:

Yorum Gönder

Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne Kadar Kazandırır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne Kadar Kazandırır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne Kadar Kazandırır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne Kadar Kazandırır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne Kadar Kazandırır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.