16 Eylül 2017 Cumartesi

Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne İşe Yarar?Enpara Finansbank LogosuEnpara günlük birikim hesabı kullanmayan insanlar, kullananlarda Enpara birikim hesabı gördükleri zaman ne işe yaradığını merak ediyorlar. Bu içeriğimizde Enpara günlük birikim hesabı ne işe yarar bunu ele alacağız. Umarım Finanstan.com okurları için çok yararlı bir yazı olur.

Enpara günlük birikim hesabı sayesinde günlük olarak faiz kazanırsınız. Birikim hesabınızda barındırdığınız para miktarı kadar faiz alırsınız. Bu faiz miktarı %10'a kadar çıkabilmektedir. %10 oranını tutturmanız için ayın enparalısı olmanız gerekmektedir. Ayın enparalılarına Enpara %1 daha fazla faiz vermektedir. Böylece 10.000 TL olan paranızdan günlük 2-3 TL arası bir faiz geliri sağlarsınız.

Saat 23.00 - 05.00 arası bu faiz gelirini kullanabilirsiniz. Günlük birikim hesabınızdaki ana parayı da kullanabilirsiniz. Hesaplar arasında aynı aynı anda transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vadesiz TL hesabınızdan anında günlük birikim hesabınıza para atabilirken günlük birikim hesabınızdan da anında vadesiz TL hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz.

Kısacası Enpara günlük birikim hesabı kullanmanızın en büyük avantajı sürekli olarak kullandığınız para miktarının üzerine günlük olarak faiz gelmesidir. O parayı harcayacağınız kadar vadesiz TL hesabınıza atıp kalanını günlük faize bırakabilirsiniz. Bu şekilde paranızın üzerine sürekli az da olsa para katmış olursunuz. İşte Enpara birikim hesabı tam olarak bu işe yaramaktadır.

Etiketler: enpara birikim hesabı ne işe yarar, enpara günlük birikim hesabı ne işe yarar, enpara günlük birikim hesabı ne işe yarıyor, enpara birikim hesabı ne işe yarıyor

0 yorum:

Yorum Gönder

Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne İşe Yarar? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Enpara Günlük Birikim Hesabı Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.