16 Eylül 2017 Cumartesi

Enpara Günlük Birikim Hesabı İle Para Kazanılır mı?EN logosu (Enpara)Enpara günlük birikim hesabı ile para kazanılıp kazanılamayacağını merak eden arkadaşlar için böyle bir yazı ele almak istedik. Diyelim ki Enpara üzerinden bir birikim hesabı açtınız ve bu birikim hesabına her ay düzenli olarak para atıyorsunuz. Amacınız bu birikim hesabını geliştirip faizle para kazanmak. Peki bunu başarabilir misiniz?

Enpara günlük faiz hesabına attığınız para miktarı arttıkça size verdiği günlük faiz miktarı da artar. Bu durumdan harcamalarınız dışında ne kadar parayı Enpara faiz hesabına atarsanız o kadar iyidir. 10 ay boyunca çalıştığınızı ve her ay 1000 TL Enpara günlük birikim hesabına koyduğunuzu düşünün.

10 ayın sonunda Enpara'nın 16.09.2017 tarihindeki faiz miktarını ele alırsak aylık 70-100 TL arası bir para kazanırsınız. Enpara günlük birikim hesabınızda zamanla ne kadar para biriktirirseniz, size aylık olarak verdiği para da o kadar artacaktır. Sonunda çok yüksek miktarlar biriktirerek sadece faiz geliriyle geçinmeye başlayabilirsiniz.

Başlarda bu para az gibi gelse de aylık olarak düşündüğünüz zaman harcamalarınızın çoğunu karşılamaya başladığını ve üzerine de paranızın artıp birikmeye devam ettiğini görürsünüz.

Etiketler: enpara birikim hesabı para kazandırır mı, enpara birikim hesabı ile para kazanılır mı, enpara birikim hesabı ile para kazanmak mümkün mü, enpara birikim hesabı para kazandırıyor mu

0 yorum:

Yorum Gönder

Enpara Günlük Birikim Hesabı İle Para Kazanılır mı? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Enpara Günlük Birikim Hesabı İle Para Kazanılır mı? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Enpara Günlük Birikim Hesabı İle Para Kazanılır mı? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Enpara Günlük Birikim Hesabı İle Para Kazanılır mı? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Enpara Günlük Birikim Hesabı İle Para Kazanılır mı? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.