17 Eylül 2017 Pazar

Enpara Günlük Birikim Hesabı Faizi Nasıl Arttırılır?Enpara'nın LogosuEnpara kullananların yapmak istediklerinden biri de günlük birikim hesaplarının faizini arttırmaktır. Bunun için çabalayan Enpara kullanıcıları bunu nasıl yapacaklarını merak ediyor ve Enpara günlük birikim hesabı faizi nasıl arttırılır diye araştırıyor. Sizlere bu konu ile ilgili bilgiler vermek ve Enpara birikim hesabı faizi nasıl arttırılır aydınlatmak istedik.

Enpara günlük birikim hesabınızın faizini arttırmak için iki yol vardır. Birinci yol birikim hesabınıza sürekli para atmak ve para biriktirmektir. Birikim hesabınızdaki para miktarı ne kadar artarsa faiz geliriniz de o kadar artar.

Enpara günlük birikim hesabınızın faizini arttırmanızın diğer bir yolu ise ayın enparalısı olmaktır. Ayın paralısı olmak için yapılması gerekenler vardır.

Bunlardan bazıları bir fatura ödemek, bir kere pos alışverişi yapmak, bir kere kontör yükleme, hesabınıza 100 TL girişi, hesabınızdan 100 TL çıkışı ya da 25 yaşın altında olursanız otomatik olarak bir kriterden muaf olmaktır.

Yukarıdaki beş tane işlemi gerçekleştirmeniz durumunda %1 fazla faiz alırsınız. Çünkü ayın enparalısı olursunuz. Ayın enparalısı olmak için para giriş çıkışları yapmak ve kendinize kontör atmak, bir de ATM kullanmak yeterli olabilmektedir.

Bir kereliğe mahsus da kartınızdan alışveriş yaparsanız, 25 yaşın da altındaysanız direkt ayın enparalısı olursunuz ve faiz miktarınız artar.

Etiketler: enpara birikim hesabı faiz arttırma, enpara birikim hesabının faizi nasıl arttırılır, enpara faiz hesabı faiz arttırma yolları, enpara birikim hesabı faiz arttırma taktikleri, enpara günlük birikim hesabı faiz arttırma

0 yorum:

Yorum Gönder

Enpara Günlük Birikim Hesabı Faizi Nasıl Arttırılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Enpara Günlük Birikim Hesabı Faizi Nasıl Arttırılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Enpara Günlük Birikim Hesabı Faizi Nasıl Arttırılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Enpara Günlük Birikim Hesabı Faizi Nasıl Arttırılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Enpara Günlük Birikim Hesabı Faizi Nasıl Arttırılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.