16 Eylül 2017 Cumartesi

EFT Talimatı Nasıl İptal Edilir?EFTBaşka bir bankaya para transferi yapanlar daha sonra para transferi yapmaktan vazgeçmek isteyebilir ve saat de 17.00'ı geçmiş olduğu için EFT talimatının nasıl iptal edeceğini bilmiyor olabilir.

Bu durumda sizlere EFT talimatını nasıl iptal edebileceğinizi anlatacağız. Alttaki bilgilerden yararlanarak 17.00'dan sonra yaptığınız EFT işlemini nasıl iptal edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

EFT Talimatı Nasıl İptal Edilir?

Öncelikle hangi bankayı kullanıyorsanız o bankanın müşteri hizmetlerini arayarak EFT talimat iptali gerçekleştirebileceğinizi bilmelisiniz.

Eğer müşteri hizmetlerini aramadan EFT talimat işlemini iptal etmek istiyorsanız bankanızın internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir.

Birçok banka mobil uygulama üzerinden talimat iptal etmeye izin vermiyor. Bu sebeple bankanıza bilgisayardan giriş yaparak, internet bankacılığı üzerinden vermiş olduğunuz talimatı bulup iptal işlemi yapabilirsiniz.

EFT talimatı genel olarak bankaların para transferleri bölümünden talimatlara girilerek yapılmaktadır. Bankanızın internet bankacılığına girdikten sonra para transferlerine bakın. Eğer talimat orada yoksa bekleyen transferler ya da talimatlarım şeklinde bağlantılar yer alır. Onlara tıklayarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: eft talimat iptal etme, eft talimatı nasıl iptal edilir, 17.00 dan sonra eft iptal etme, geç yapılan eft iptali, geç yapılan eft nasıl iptal edilir, eft iptal etme nasıl olur

0 yorum:

Yorum Gönder

EFT Talimatı Nasıl İptal Edilir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- EFT Talimatı Nasıl İptal Edilir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- EFT Talimatı Nasıl İptal Edilir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- EFT Talimatı Nasıl İptal Edilir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde EFT Talimatı Nasıl İptal Edilir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.