7 Eylül 2017 Perşembe

Binomo Nasıl Kullanılır?Binomo Logo, Simge, VektörBinomo kullanmaya başlamak isteyenler için Finanstan.com'da bu içeriğimizde Binomo'nun nasıl kullanıldığını anlatacağız.

Binomo Nasıl Kullanılır?

Binomo bir broker sitesidir. Broker sitelerinden biri olan Binomo'yu ikili opsiyon aracılığı ile kullanırsınız. Peki nedir bu ikili opsiyon?

İkili opsiyonlar iki tahmin seçeneği olan sistemlerdir. İkili opsiyonlarda iki tahminden birini işaretleyerek kazanç sağlar ya da kaybedersiniz.

Peki Binomo'da ikili opsiyon nedir? Binomo'da ikili opsiyon aşağı ve yukarı kur tahminidir. Borsada aşağı ve yukarı işlem yapılır.

Grafiği yukarıdayken işaretler ve belirlediğiniz zaman aralığında eğer grafik yukarıda kalırsa, kurda yazan yüzdelik oran kadar, yatırdığınız parayı yüzdelik oranıyla birlikte alırsınız.

Binomo'da aşağı tahmin yapmanız durumunda, belirlediğiniz dakika sonunda grafiğin aşağıda kalması gerekir. Aynı şekilde yukarı tahmin yaparsanız belirlediğiniz süreç sonunda grafiğin yukarıda kalması gerekmektedir.

Kısacası bu şekilde bir doğru orantı vardır. Eğer ters orantı olursa kaybedersiniz. Önemli olan süre sonunda grafiğin nerede olduğudur.

Etiketler: binomo nasıl kullanılır, binomo nasıl oynanır, binomo nasıl işlem yapılır, binomo nasıl kullanılır oynanır, binomo nasıl kullanılıyor

0 yorum:

Yorum Gönder

Binomo Nasıl Kullanılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Binomo Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Binomo Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Binomo Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Binomo Nasıl Kullanılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.