17 Eylül 2017 Pazar

Başka Hesaptan Papara'ya Para Yatırılır Mı?Papara LogoEğer bir Papara hesabı kullanıyorsanız, bu papara hesabına yalnızca başka bir Papara hesabından girişi sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında herhangi bir ATM üzerinden kendi Papara hesabınıza para yüklemeniz mümkündür. Fakat Papara hesabınıza para yüklemeniz başka bir bankadan havale ya da EFT yoluyla mümkün değildir.

Kullanıcılar Papara'da yalnızca birbirleri arasında para transfleri yapabilmekte ve kendi Papara Cardlarına ATM'ler aracılığı ile para yükleyebilmektedir.

Öte taraftan Papara başka birçok avantaj da sunmaktadır. Bunları da web sitemiz Finanstan.com'da sizler için ele almıştık. Bunlara da göz atabilirsiniz.

Papara'ya başka hesaptan para atılmadığını, sadece Papara kullanıcılarının birbiri arasında para transferi yapabildiklerini bilmeniz yeterli olacaktır bu konuyla ilgili.

Kafanıza takılanları yorum bölümünden bizlere iletmeniz durumunda elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Etiketler: paparaya başka hesaptan para atma, paparaya başka hesaptan para gönderme, paparaya başka hesaptan para atılır mı, paparaya başka hesaptan para yüklenir mi

0 yorum:

Yorum Gönder

Başka Hesaptan Papara'ya Para Yatırılır Mı? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Başka Hesaptan Papara'ya Para Yatırılır Mı? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Başka Hesaptan Papara'ya Para Yatırılır Mı? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Başka Hesaptan Papara'ya Para Yatırılır Mı? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Başka Hesaptan Papara'ya Para Yatırılır Mı? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.