16 Eylül 2017 Cumartesi

Banka EFT Talimatı Nedir?Para Alışverişi (EFT)Bankalardan EFT yapan arkadaşlar banka EFT talimatı nedir diye merak ederken Finanstan.com ekibi olarak bu konuyu ele almak ve detaylı bir şekilde banka eft talimatı nedir açıklamak istedik. Bankalar sistemleri doğrultusunda saat beşten sonra EFT işlemi yapmamaktadırlar.

Bu sebeple bir sistem geliştirdiler ve saat beşten sonra yapılan EFT işlemleri bankaların talimat kısımlarına yansımaya başladı. Böylece banka işlem saati açıldığı zaman seri bir şekilde bu EFT işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde hem kullanıcı memnuniyeti sağlanıyor hem de banka daha hızlı işlem yapabiliyor.

Banka EFT talimatı, internet bankacılığınız üzerinden görebileceğiniz bir talimat sistemidir. Mobil banka uygulamaları üzerinden görmek zordur. Çoğu banka mobil banka uygulamasında bunu göstermemektedir.

Bu sebeple hangi bankayı kullanıyorsanız ve hangi bankadan beşten sonra EFT yapmışsanız, o bankanın internet bankacılığınızdan talimatınızı görüntüleyebilir, iptal edebilirsiniz. Bazı bankalarda bu işlemi düzenleme seçeneği de bulunmaktadır.

Etiketler: eft talimatı, eft talimatı nedir, banka eft talimatı, banka eft talimatı nedir, banka eft talimatı ne demek, eft talimatının anlamı nedir

0 yorum:

Yorum Gönder

Banka EFT Talimatı Nedir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Banka EFT Talimatı Nedir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Banka EFT Talimatı Nedir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Banka EFT Talimatı Nedir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Banka EFT Talimatı Nedir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.