17 Eylül 2017 Pazar

Adsense Yayıncıları Ne Kadar Para Kazanır?Google Adsense Şirketinin Logosu ve Google Adsense YazısıAdsense yayıncılarının ne kadar para kazandığını düşünen insanların aslında bir Adsense yayıncısı olmak istediği ortada olan bir durumdur. Genellikle Adsense yayıncılarının ne kadar kazandığı bu sebeple merak edilir. Eğer siz de bir Adsense yayıncısı olmak istiyorsanız alt kısmı iyi okuyun ve kararınızı verin.

Adsense Yayıncıları Ne Kadar Para Kazanır?

Son zamanlarda reklam engelleyici uygulamaların Adsense gelirlerinde düşüşler yarattığı bilinmektedir. Bu sebeple gelirler geçmişe oranla daha düşüktür.

Fakat Adsense yayıncıları ne kadar kazanır diye soracak olursanız, bunu Adwords tarafından yayınlanan reklamlara bağlayabiliriz ancak. Çünkü Adsense yayıncıları Adwords'e verilen reklamları yayınlarlar. Her sitede ise en alakalı reklam çıkar.

Siteniz bir eğitim sitesi ise eğitimle alakası bulunan, o hedef kitleye yönelik reklamları görüntülettirirsiniz.

Fakat eğitim sektöründeki sermaye azdır. Bu sektörede reklam veren sayısı da rekabet halinde değildir. Aynı kelimeler üzerinden rekabete giren şirketlerin sektörlerinde içerik üreterek Adsense yayıncısı olursanız daha fazla kazanmaya başlarsınız.

Çünkü bir eğitim sitesi 10 kuruş alıyorsa, bir araba markalarını tanıtan site tek tıklamayla 50 kuruş, 1 lira gibi bir para alabilir. Kısacası Adsense yayıncılarının girdikleri sektörlere göre, ürettikleri içeriklere göre ve aldıkları ziyaretçi sayılarına göre kazançları değişiklik göstermektedir.

Bu verileri göz önünde bulundurarak bin kişinin girdiği bir eğitim sitesiyle üç dört lira kazanırken araba markalarını tanıtan bir web sitesi aracılığı ile otuz kırk lira kazanablirsiniz. İşte Adsense yayıncıları bu kadar kazanmaktadır diyebiliriz.

Etiketler: adsense ne kadar kazandırır, adsense yayıncıları ne kadar kazanır, adsense yayıncıları ne kadar kazanıyor, adsense yayıncıları kaç para kazanır, adsense yayıncıları ne kadar para kazanır, adsense yayıncıları kaç tl kazanır

0 yorum:

Yorum Gönder

Adsense Yayıncıları Ne Kadar Para Kazanır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Adsense Yayıncıları Ne Kadar Para Kazanır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Adsense Yayıncıları Ne Kadar Para Kazanır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Adsense Yayıncıları Ne Kadar Para Kazanır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Adsense Yayıncıları Ne Kadar Para Kazanır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.