10 Ağustos 2017 Perşembe

Banka Kartı Kaç Günde Gelir?Banka Kartı Kaç Günde Gelir?İnternet üzerinden banka kartı başvuru yapan arkadaşlar genel olarak banka kartının kaç günde geldiğini merak ediyor.

Bu yazımızda sizlere banka kartının kaç günde gelebileceği sorununa netlik kazandırmaya çalışacağız.

Banka Kartı Kaç Günde Gelir?

Her bankanın çalışma sistemi farklı olduğu için, bankanız Vakıf Bank, Halk Bankası, Ziraat Bankası,Yapı Kredi, Finansbank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank, Citibank, Albaraka Türk, Kuveyt Türk ya da başka bir banka olsa dahi, kesin şu günde gelir demek güçtür.

Her bankanın banka kartı farklı bir zaman dilimi içerisinde gelir.

Fakat genel olarak banka kartları en geç bir hafta içinde elinize ulaşır.

Bazı bankalar birkaç gün içerisinde kartınızı size ulaştırırken, bazı bankalar bir haftaya kadar kartınızı size ulaştırabilir.

Bu konuda oturduğunuz yer, başvuru zamanınız ve bankanın çalışma günleri etkilidir.

Diyelim ki kartınızı cuma günü istediniz, bankalar ve kargolar için haftasonları sorun oluşturacağı için bu süre uzayabilir.

Etiketler: banka kartı kaç günde gelir, banka kartım ne zaman gelir, banka kartı ne sürede gelir, banka kartım ne zaman gelecek, banka kartı ne zaman geliyor, banka kartı kaç günde geliyor

4 yorum:

 1. mrb ben banka kartı aldım fakat banka kartı kaç günde gelir bilmiyorum sitenizde banka kartı şu kadar günde gelir demişsiniz ama o kadar gün geçti hala banka kartı gelmedi acaba kaç günde gelir en geç kaç gün sürer ne kadar gün uzar gelmesi bir bilginiz varsa yardım eder misiniz çünkü kaç gündür bekliyorum gelmedi gitti

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar. Yazımızda belirtiğimiz gibi banka kartları belirttiğimiz günler içinde gelir. Fakat buna kesin olarak banka kartı şu kadar günde gelir cevabı veremeyiz. Çünkü her bankanın izlediği politika farklıdır. Fakat biz yazımızda genel olarak bankaların banka kartlarını kaç günde gönderdiklerini ele alarak kullanıcılarımıza, okurlarımıza yardımcı olmak istedik.

   Kısacası birkaç gün daha beklemelisiniz. Şu kadar gün içerisinde gelir dememiz çok yanlış olur. Bu her banka için değişiklik gösterebilir.

   İyi günler.

   Sil
 2. Hangi bankalar için geçerli bu? Sadece yazınızda belirtilen bankalar için mi geçerli? Ben banka kartı başvurusu yaptım kaç gün oldu bekliyorum gelmiyor. Kaç gün daha sürecek merak ediyorum. Banka kartı normalde kaç günde gelir ne kadar sürer hiç anlamıyorum. Haftasonuna denk geldi diye mi böyle oldu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazımızda belirttiğimiz gibi:

   Vakıf Bank, Halk Bankası, Ziraat Bankası,Yapı Kredi, Finansbank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank, Citibank, Albaraka Türk, Kuveyt Türk...

   Bankaları için geçerlidir. Fakat daha fazlası için de geçerli olabilir. Bu bankalar en bilinen bankalar olduğu için bunların adını yazmışız.

   Keza başka bir banka da bu bilgilere dahil olabilmektedir.

   Bunun için kesin bir şey söyleyemeyiz.

   Eğer haftasonuna denk geldi ise iş gününe uzaması olası bir durumdur.

   Sevgiler, selamlar.

   Sil