16 Ağustos 2017 Çarşamba

Banka Kartı İle RP Nasıl Alınır?Banka Kartı İle RP Nasıl AlınırBanka kartı ile RP almak için öncelikle banka kartınızı internet alışverişlerine açtırmanız gerekmektedir. Aksi halde elinizdeki banka kartı ile alışveriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

Bu durumda banka kartınızı internet alışverişlerine nasıl açacağınızı öğrenmek istediğinizi duyar gibi oluyorum.

Tek yapmanız gereken daha önce bu bağlantıda anlattığımız banka kartlarının internet alışverişine nasıl açıldığı konusunu okumak. Bu sayede kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz.

Banka kartları mastercard oldukları için bu tür alışverişlere kapalı oluyorlar. Bunu hallettikten sonra Google'ye riot points al ya da RP al yazın.

Karşınıza birçok RP satışı yapan web sitesi çıkacaktır. Artık bunlardan herhangi birine tıklayabilir ve mastercard seçeneğini kullanarak RP alabilirsiniz.

Kredi kartı seçeneğinde de banka kartı kabul etmektedir bazen. Bunu da göz ardı etmeyiniz. Çoğu arkadaş VİSA yazdığı için şansını denemiyor. Bu yüzden RP alınamayacağını düşünüyor. Aslında öyle bir şey yok. Karttan alıyorsanız VİSA kısmından almanız mümkün olabiliyor.

Daha önce birkaç kere denemiştim, VISA yazmasına rağmen Master Card ile de alışveriş yapılan pencereler var. Denemeyi unutmayın.

Etiketler: banka kartı ile rp alma, banka kartı ile nasıl rp alınır, bank kart ile rp al, banka kartıyla rp alımı, banka kartı ile nasıl rp alırım, banka kartı ile lol rp alma, banka kartı ile lol rp nasıl alınır, banka kartından lol rp nasıl alınıyor

0 yorum:

Yorum Gönder

Banka Kartı İle RP Nasıl Alınır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Banka Kartı İle RP Nasıl Alınır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Banka Kartı İle RP Nasıl Alınır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Banka Kartı İle RP Nasıl Alınır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Banka Kartı İle RP Nasıl Alınır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.